16231.
445. Lezárult gyorsárverés
Zenetörténet, Kották, Hangszerek
2 200 Ft
5,84 EUR, 6,29 USD
cca 1980-1998 popzenei újságkivágások, poszterek, össz. kb. 80-100 db, klf. előadók: Beatrice, Depeche Mode, The Cure (több db), klf. méretekben, részben sérült