33098.
445. Lezárult gyorsárverés
Falerisztika: Kitüntetések, jelvények
4 000 Ft
10,61 EUR, 11,43 USD
1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Állami Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST)" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:1- kopott aranyozás Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" gilt bronze decoration without ribbon C:AU worn gilt NMK 250.