Német Harmadik Birodalom ~1940. "Deutsches Rotes Kreuz - Helferin" zománcozott, "KVA"(?) gyártói jeles jelvény (30mm) T:XF
German Third Reich ~1940. "Deutsches Rotes Kreuz - Helferin" enamelled, "KVA"(?) maker's mark badge (30mm) C:XF
NDK 1973. "Érdemérem hűséges szolgálatért az egészségügyi és szociális gondozásban, ezüst fokozat" ezüstözött Br kitüntetés szalagon (30mm) T:2 patina
GDR 1973. "Medal for Loyal Services in Health and Social Care, Silver Grade" silver plated Br decoration with ribbon (30mm) C:XF patina
NSZK / Bonn 1985. "Festausshuss Bonner Kanerval e,V. / Prinz Tony I., Bonna Elke I." + 1987. "Opladen ausser Rand und Band am Wupperstrand / K.G. Neustadtfunken" mindkettő hagyományőrző egyesület nyakba akasztható karneváli medálja T:AU FRG / Bonn 1985. "Festausshuss Bonner Kanerval e,V. / Prinz Tony I., Bonna Elke I." + 1987. "Opladen ausser Rand und Band am Wupperstrand / K.G. Neustadtfunken", both traditional preservation association hangable carneval medal C:AU
NSZK / Mainz ~1987. "Gonsenheimi Karneváli Szövetség - 40 éves Gonsbach-Lerchen" hagyományőrző egyesület nyakba akasztható medálja + hagyományőrző sapka T:XF
FRG / Mainz ~1987. "Gonsenheimer Carneval-Verein - 40 Years of Gonsbach-Lerchen" traditional preservation association hangable medal + traditionalist cap C:XF
Németország 1995. "Ramba Zamba, Opladen tanzt Samba 1995 / KG Neustadtfunken Opladen e. V." + 1995. "Ungarn 1995", egyik nyakba akasztható, másik feltűzhető hagyományőrző egyesületi karneváli medál T:AU Germany 1995. "Ramba Zamba, Opladen tanzt Samba 1995 / KG Neustadtfunken Opladen e. V." + 1995. "Ungarn 1995", one is hangable, other is pin traditional preservation association carneval medal C:AU
Portugália DN "Jóakaró (Talant de bien faire)" kitüntetés szalaggal (40mm ) "Frederico da Costa - Fabricante de Medalhas Lisboa" feliratú gyári díszdobozban (140x80mm) T:2
Portugal ND "Will to do good (Talant de bien faire) decoration with ribbon in "Frederico da Costa - Fabricante de Medalhas Lisboa" original signed gift box (140x80mm) C:XF
Szovjetunió ~1970-1980. Aranyozott, zománcozott fém végzős egyetemi jelvény csavaros hátlappal, eredeti, sérült papírtokban (47x27mm) T:AU Soviet Union ~1970-1980. Gilt, enamelled metal university graduation badge with screw back, in original, damaged paper case (47x27mm) C:AU