Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 161
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2937605
33109
445
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
~1930. "MTE (Magyar Turista Egyesület)" festett fém gomblyukjelvény (19x13mm) T:XF 2937604
33110
445
Numizmatika
~1930. "MTE (Magyar Turista Egyesület)" festett fém gomblyukjelvény (19x13mm) T:XF 2937595
33111
445
Numizmatika
~1930. "MTE (Magyar Turista Egyesület)" festett fém gomblyukjelvény "BOCZÁN KÁROLY BPEST" gyártói jelzéssel (20x13mm) T:XF 2882872
33112
445
3400
Numizmatika
~1930. "Hungária" bronz cserkész sapkajelvény + Lengyelország ~1930. "ONC ZHP" bronz cserkészjelvény T:XF 2560760
33113
445
Numizmatika
~1930-1940. "Szép jövőt - Magyar Ifjúság Tábora" zománcozott jelvény (26x25mm) T:1- / Hungary ~1930-1940. "Szép jövőt - Magyar Ifjúság Tábora (Bright Future - Camp of the Hungarian Youth)" enamelled badge (26x25mm) C:AU 2797157
33114
445
55000
Numizmatika
1931. A Turul Szövetség tagszervezetének, a budapesti képzőművészeket tömörítő Székely Bertalan Bajtársi Egyesületének jelzett Ag függője szalagon, zománcbetétes pánttal, "Gál Nap utca 13" gyártói jelzéssel, hátoldalán gravírozott felirattal "Székely Bertalan B.E. - Primus Magisterének - 1931. nov. 26." (30x195mm) T:2 kis zománchiba, viseltes szalag /
Hungary 1931. Marked Ag pendant of the Member Organization of the Turul Association, the Bertalan Székely Comrade Association for Visual Artists in Budapest. On ribbon, with enamelled strap, with "Gál Nap utca 13" maker's mark, and on the reverse side an engraved inscription "Bertalan Székely B.E. - to the Primus Magister - Nov. 26, 1931" (30x195mm) C:XF small enamel error, worn ribbon 2935990
33115
445
Numizmatika
~1936. "Becsülettel a Hazáért - MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) / Vitéz Gömbös Gyula Emlékérem" ezüstözött fém kitüntetés, "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (40mm) T:XF kopott ezüstözés 2824956
33116
445
3200
Numizmatika
1936. "Becsülettel a Hazáért - MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) / Vitéz Gömbös Gyula Emlékérem" ezüstözött bronz emlékérem mellszalag nélkül, "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel, hátoldalán "1943 MOVE Bajnokság I." felirattal, Szign.: Maklári Mosler Endre (40mm) T:2 patina 2938062
33117
445
Numizmatika
1937. "Késmárk Csoport" zománcozott bronz gomblyukjelvény "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (22x22mm) T:AU 2936616
33118
445
Numizmatika
1938 "Tuere Gentem Tuam Stephane Rex Hungarorum 1038-1938" Szent István évi bronz sapkajelvény (17x20mm) T:XF patina 2940286
33119
445
3200
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" bronz jelvény hátlapon "TÖRV. VÉD." és "LUDVIG BP" jelzéssel (23mm) + sérült lemezjelvény (30mm) T:XF,VF 2938849
33120
445
110000
Numizmatika
1939. "Turul" bronz repülőcserkész gomblyukjelvény (a Turul mérete 16x10mm) T:XF
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft