Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 161
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2943279
33133
445
4400
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
1949. "Magyar Népköztársasági Érdemérem" aranyozott, zománcozott kitüntetés, füllel, szalag nélkül, zománchibával (~57mm) T:2 2929737
33134
445
Numizmatika
1949. "A Magyar Népköztársasági Érdemérem ezüst fokozata" ezüstözött, zománcozott bronz kitüntetés szalagsávval, eredeti sérült Rákosi címeres tokban T:AU
NMK 535. 2918918
33135
445
Numizmatika
~1950. "Kiváló műszaki dolgozó" Rákosi-címeres zománcozott kitüntetés Rákosi-címeres tokban T:AU 2874532
33136
445
Numizmatika
~1950. "Kiváló Dolgozó" Rákosi-címeres zománcozott kitüntetés, eredeti Rákosi-címeres tokban, miniatűrrel T:XF 2905188
33137
445
Numizmatika
~1950-1960."Kiváló Egészségügyi Nevelő Munkáért" aranyozott, zománcozott fém jelvény T:XF 2874537
33138
445
Numizmatika
~1950. "Kiváló Dolgozó" Rákosi-címeres zománcozott kitüntetés, eredeti Rákosi-címeres tokban T:XF 2822715
33139
445
Numizmatika
~1950. "Szakma kiváló dolgozója - Könnyűipar" Rákosi-címeres zománcozott kitüntetés hátlapon "45355" sorszámmal, sérült eredeti tokban T:2 2936235
33140
445
Numizmatika
~1950. "Kiváló Dolgozó" Rákosi-címeres zománcozott kitüntetés, eredeti Rákosi-címeres tokban T:XF 2936464
33141
445
Numizmatika
~1950. "A Vegyipar Kiváló Dolgozója" zománcozott kitüntetés T:XF a vöröscsillag rátét levált 2910831
33142
445
Numizmatika
~1950. "Kisipari szövetkezet kiváló dolgozója" zománcozott kitüntető jelvény, Rákosi-címerrel (21x20mm) T:XF patina 2910825
33143
445
Numizmatika
~1950. "A szakma kiváló kisipari szövetkezeti dolgozója" zománcozott kitüntető jelvény, Rákosi-címerrel (21x20mm) T:XF patina 2818723
33144
445
15000
Numizmatika
~1950. Rákosi Mátyás arcképes üvegezett propaganda kitűző (16x11mm) T:2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft