Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 161
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2875868
33145
445
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
~1950. Rendőrségi részben tűzzománcos (csillag), műgyantás fém sapkajelvény (35x29mm) T:VF zománchiba 2936281
33146
445
Numizmatika
1954. "Dunai árvízvédelemért" bronz jelvény (37mm) T:AU 2668919
33147
445
Numizmatika
1954. "Országos Mezőgazdasági Kiállítás 1954" részben zománcozott Br jelvény (40mm) T:2 hátlapon hiányos rögzítés 2793540
33148
445
600
Numizmatika
1954. "A Duna árvízvédelméért" bronz jelvény tű nélkül (38mm) T:2 patina 2822199
33149
445
Numizmatika
1957. "Az Egészségügy Kiváló Dolgozója" műgyantás fém jelvény eredeti dísztokban (30x32mm) T:2 2938489
33150
445
Numizmatika
1958. "Építőiskola - BP - 1958" zománcozott fém jelvény (22x24mm) T:AU 2936475
33151
445
Numizmatika
1958. "V Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" ezüstpatinázott kitüntetés mellszalagon T:VF 2943401
33152
445
Numizmatika
1958. "V Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" bronz kitüntetés mellszalagon + "X Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" ezüstpatinázott bronz kitüntetés mellszalagon + "XV Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" ezüstpatinázott kitüntetés mellszalaggal (a fül letört az éremről) + "XX Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU,XF 2839126
33153
445
Numizmatika
1958. "Galyatető - Vasas Természetbarát Találkozó" bronz turistajelvény (31x31mm) T:1- 2928299
33154
445
Numizmatika
~1960-1970. "Kiváló Pénzügyi Dolgozó" aranyozott, zománcozott fém jelvény miniatűrrel, eredeti tokban (25mm) T:AU 2938770
33155
445
Numizmatika
1960. "Árvízvédelemért" bronz kitüntető jelvény mellszalagon (35mm) + ~1962. "Munkásőr" zománcozott szolgálati jelvény 5 év szolgálat után, kissé sérült tokban + ~1970-1980. "Vízügyi Törzsgárda 15 éves" műgyantás jelvény és kitűző (2xklf) T:AU,XF 2923261
33156
445
Numizmatika
~1960-1970. 9db vegyes díjérem, sportérem, közte szalagosak is, közte egy kulcstartó T:XF Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft