Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 161
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2918787
33169
445
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
~1970. "Balaton - Siófok - Hungaria - Idegenforgalmi Hivatal" műgyantás fém jelvény (53mm) T:AU 2821971
33170
445
Numizmatika
~1970. "KISZ 1919-1957" aranykoszorús jelvény, HM típus, aranyozott, zománcozott (45mm) T:2 zománchiba, kopott aranyozás 2918409
33171
445
Numizmatika
~1970. "A Szocialista Kultúráért" műgyantás fém kitüntetés mellszalagon, tokban T:1- 2821876
33172
445
Numizmatika
~1970 "Szakma Ifjú Mestere" műanyag - bronz kompozit kitüntetés műgyantás színezéssel, miniatűrrel, tokban (41x41mm) T:1 2839249
33173
445
Numizmatika
~1970. "Az Egészségügy Kiváló Dolgozója" műgyantás fém kitüntető jelvény + "Kiváló Munkáért" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, az egészségügyben dolgozók számára + "Kiváló Egészségnevelő Munkáért" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény (tű letört) + "5 véradásért" zománcozott bronz jelvény T:UNC-XF 2936279
33174
445
Numizmatika
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, igazolvánnyal, eredeti tokban T:AU NMK 712. 2936253
33175
445
Numizmatika
~1970. "Szakszervezetek Országos Tanácsa" műgyantás kitüntetése, arany fokozat, szalaggal, szalagsávon miniatűrrel, sérült dísztokban T:AU 2840283
33176
445
Numizmatika
~1970. "Az Ipari Szövetkezet Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém kitüntető jelvény (2db, az egyik miniatűrrel, eredeti tokban) + "Könnyűipar Kiváló Dolgozója aranyozott, zománcozott fém kitüntető jelvény" miniatűrrel, eredeti tokban + "Gépipar Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban T:UNC,AU 2905177
33177
445
Numizmatika
~1970-1980. "Viselhető, de már nem adományozható kitüntetések listája" nagyméretű plakáton, képekkel a kitüntetésekről. Sokszorosította a Magyar Néphadsereg Térképészeti Intézete. Használt, de jó állapotban 2718826
33178
445
Numizmatika
~1970-1980. "Kohászat Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény (44x34mm) T:1- kis zománchiba 2821962
33179
445
Numizmatika
~1970-1980. "Békés M. Tanács Tanácsi munkáért" ezüstözött kitüntetés (40mm) T:1-,2 2702675
33180
445
Numizmatika
~1970-1980. "Véradásra kész" (4x) zománcozott bronz jelvény (22mm) T:1- Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft