Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 161
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2853762
33181
445
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
~1970-1980. "Forradalmi Ifjúsági Napok" jelvény tétel (2xklf) T:AU 2939230
33182
445
Numizmatika
~1970-1980. "Mezőgazdaság Kiváló Dolgozója" aranyozott, műgyantás és zománcos jelvény T:UNC 2936453
33183
445
Numizmatika
~1970. "Magyar-Szovjet Baráti Társaság" zománcozott, aranyozott jelvény (2db) T:XF 2940741
33184
445
Numizmatika
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:AU NMK 712. 2936457
33185
445
Numizmatika
1971. "A belkereskedelem kiváló dolgozója" rátétes, részben aranyozott jelvény miniatűrrel, igazolvánnyal (35x35mm) T:UNC,AU 2818528
33186
445
Numizmatika
1971. "INTERPRETER (Tolmács)" a Vadászati Világkiállítás műgyantás fém résztvevői jelvénye (24x60mm) T:1- 2838436
33187
445
Numizmatika
1972. "Magyar Rádió és Televízió - Törzsgárda" aranyfokozatú jelvény, zománcozott, viselői igazolvánnyal T:AU 2794086
33188
445
Numizmatika
1975. "A felszabadulás 30. évfordulója" műanyag jelvény (7x) (41x41mm) + 1979. "Európai Gyermek Találkozó" (2xklf) (37x32mm) + 1979. "Nemzetközi Gyermekév" műgyantás fém jelvény (25mm) + DN "Alkotó Ifjúság jelvény 3x (2xklf) (41x41mm,50mm) + 1981. "Előre 35 / Magyar Úttörők Szövetsége Országos Tanácsa" kétoldalas Al emlékérem (63mm) T:1-,2 közte sérült tű 2884549
33189
445
Numizmatika
1976-1988. "Bányász Szolgálati Érdemérem arany és bronz fokozata" (2xklf) műgyantás fém kitüntetések mellszalagon, adományozói lapokkal T:XF 2839819
33190
445
Numizmatika
1978. "Ganz 100" műgyantás fém jelvény (3db) + ~1970. "Ganz" műgyantás fém jelvény T:AU,XF 2919114
33191
445
Numizmatika
~1977. "Kiváló Munkáért" aranyozott, rátétes, műgyantás kitüntetés mellszalagon (2x), egyiken egészségügyi miniatűrrel, eredeti dobozban (38x38mm) T:UNC 2936256
33192
445
Numizmatika
1980. "Közös űrrepülés" műgyantás fém jelvény (30mm) T:XF Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft