Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 161
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2839280
33193
445
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
~1980. "Hűséggel a nép egészségéért" 4xklf fokozatú rátétes, zománcozott vagy műgyantás orvosi törzsgárda jelvény (összesen 9db) T:UNC-XF 2822616
33194
445
Numizmatika
1980. "Közös űrrepülés" festett műgyantás jelvény (30mm) + "Magyar Szolidaritási Bizottság" festett műgyantás jelvény (2x) (21x26mm) + "Industrial Export Hungary" (3x) (23x18mm) T:1,1- folt, korrózió 2758086
33195
445
Numizmatika
~1980. "Kiváló Ifjú Szakember" zománcozott fém jelvény tokban T:1-,2 2897536
33196
445
2200
Numizmatika
1985. "Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, kopott eredeti tokban T:AU NMK 601. 2853194
33197
445
Numizmatika
1985. "Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, kopott eredeti tokban T:1 NMK 601. 2853189
33198
445
Numizmatika
1985. "Munka Érdemrend" ezüst fokozata, zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban T:1 patina NMK 600. 2875418
33199
445
Numizmatika
1985. "Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés sérült mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon T:XF NMK 601. 2837356
33200
445
Numizmatika
1986. "Természetbarát Szövetség Felszabadulási emléktúra 1986" műgyantás bronz kitűző T:XF 2938074
33201
445
Numizmatika
1988. "Véradásért - 15,20" festett aranyozott és ezüstözött jelvények eredeti tokban, adományozói igazolvánnyal (2xklf) T:AU 2939295
33202
445
28000
Numizmatika
1991. "A Magyar Köztársasági Érdemrend lovagkeresztje, polgári tagozat" zománcozott, aranyozott Ag kitüntetés fémjel nélkül, mellszalagon, szalagsávval, rátét nélküli rozettával eredeti tokban T:UNC Hungary 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Knight's Cross, Civilian Grade" enamelled, gold plated Ag decoration without hallmark, with ribbon, service ribbon and green enamel rosette, in ... 2905207
33203
445
Numizmatika
DN "Mezőgazdasági Kiállítás" bronz lemezjelvény T:XF 2939599
33204
445
Numizmatika
DN Magyar Királyság címerét ábrázoló Cu lemezjelvény(?) T:XF Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft