Amerikai Egyesült Államok ~1964. "John F. Kennedy / Inaugurated President..." kétoldalas bronz emlékérem, leírással és műanyag asztali támasszal, díszdobozban (77mm) T:UNC patina USA ~1964. "John F. Kennedy / Inaugurated President..." double-sided bronze commemorative medallion with plastic stand in cardboard display box (77mm) C:UNC patina
Amerikai Egyesült Államok ~1968. "25. évforduló - INTERNATIONAL HOUSE - TRADE - UNDERSTANDING - PEACE / NEW ORLEANS LOUISIANA - FOUNDED 1718" Al emlékérem plexi kockában (67x69mm) T:AU USA ~1968. "25TH ANNIVERSARY - INTERNATIONAL HOUSE - TRADE - UNDERSTANDING - PEACE / NEW ORLEANS LOUISIANA - FOUNDED 1718" Al commemorative medallion inplexi cube (67x69mm) C:AU
Amerikai Egyesült Államok 1976. "Washington - Ford - 1776-1976 / Columbia Kerületi Nagypáholy - A. L. 5811." bronz szabadkőműves emlékérem (38mm) plasztiktömbben (67x77x21mm) T:UNC USA 1976. "Washington - Ford - 1776-1976 / Grand Lodge of the District of Columbia - A. L. 5811." bronze freemason medallion (38mm) in plastic block (67x77x21mm) T:UNC
Amerikai Egyesült Államok DN "Francis Joseph Campbell - Idézet / Az eredményekért - Könyvtári szolgálat a vakoknak" öntött bronz emlékérem. Szign.: Bruce Moore (74mm) T:XF USA ND "Francis Joseph Campbell - Citation / For Achievement - Library Service to the Blind" cast bronze medallion. Sign.: Bruce Moore (74mm) C:XF
Amerikai Egyesült Államok DN "One Troy Ounce / Liberty" Ag befektetési érem (31,20g/0.999/38mm) T:XF kis ü. USA ND "One Troy Ounce / Liberty" investment silver coin (31,20g/0.999/38mm) C:XF small ding
Amerikai Egyesült Államok DN "Szabadság, bátorság, hazaszeretet 1941-1945. II. Világháború" jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,09g/0.999/39mm) T:PP USA ND "Freedom, courage, patriotism 1941-1945. World War II" hallmarked Ag commemorative medallion in original case (31,09g/0.999/39mm) C:PP
Habsburg Birodalom 1740. "Cristoph Burgstaller pozsonyi tanácsos és Susanna Klobuschitzky ezüst lakodalma" jelzetlen Ag emlékérem latin nyelvű felirattal (15,06g/41mm) T:2- ph., forrasztásnyom RR! / Habsburg Monarchy 1740. "Silver wedding of the Bratislava councillor Christoph Burgstaller with Susanne Klobuschitzky" Ag commemorative medallion without hallmark, with Latin inscription. "FOEDERE MART...