Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 167

NSZK 1974. 25 éves az NSZK / Theodor Heuss jelzett Ag emlékérem (25,13g/1000/40mm) T:PP ujjlenyomat, patina FRG 1974. 25 Jahre Bundesrepublik Deutschland / Theodor Heuss hallmarked Ag medallion (25,13g/1000/40mm) C:PP fingerprints, patina
32873.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86
NSZK 1975. Az Európai Közösség központja Brüsszelben - Berlaymont kétoldalas jelzett Ag emlékérem (23,14g/0.925/40mm) T:UNC,AU fo. NSZK 1975. Sitz der Europäische Gemeinschaft in Brüssel - Berlaymont double-sided marked Ag medallion (23,14g/0.925/40mm) C:UNC,AU spotted
32874.

NSZK 1975. "Az Európai Közösség központja Brüsszelben - Berlaymont" kétoldalas jelzett Ag emlékérem (23,14g/0.925/40mm) T:UNC,AU fo. NSZK 1975. "Sitz der Europäische Gemeinschaft in Brüssel - Berlaymont" double-sided marked Ag medallion (23,14g/0.925/40mm) C:UNC,AU spotted

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,24
18,57
Németország / NSZK 1975. Bad Salzungen 775-1975 kétoldalas Br emlékérem (40mm) T:1-,2 patina, ph, karc Germany / GFR 1975. Bad Salzungen 775-1975 two-sided Br commemorative medallion (40mm) C:AU,XF patina, edge error, scratch
32875.

Németország / NSZK 1975. "Bad Salzungen 775-1975" kétoldalas Br emlékérem (40mm) T:1-,2 patina, ph, karc Germany / GFR 1975. "Bad Salzungen 775-1975" two-sided Br commemorative medallion (40mm) C:AU,XF patina, edge error, scratch

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
NSZK 1979. Mildred Scheel / Német Rákellenes Segély kétoldalas fém emlékérem (30mm) T:1-  GFR 1979. Mildred Scheel / German Cancer Aid two-sided metal commemorative medallion (30mm) C:AU
32876.

NSZK 1979. "Mildred Scheel / Német Rákellenes Segély" kétoldalas fém emlékérem (30mm) T:1- GFR 1979. "Mildred Scheel / German Cancer Aid" two-sided metal commemorative medallion (30mm) C:AU

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
Németország 1980. 1200 éves az osnabrücki egyházmegye kétoldalas, jelzett Ag emlékérem kapszulában, tokban (25,28g/0.986/40mm) T:AU kis patina Germany 1980. 1200 Jahre Bistum Osnabrück two-sided, hallmarked Ag medallion in capsule and case (25,28g/0.986/40mm) C:AU small patina
32877.

Németország 1980. "1200 éves az osnabrücki egyházmegye" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem kapszulában, tokban (25,28g/0.986/40mm) T:AU kis patina Germany 1980. "1200 Jahre Bistum Osnabrück" two-sided, hallmarked Ag medallion in capsule and case (25,28g/0.986/40mm) C:AU small patina

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,57
20,00
Németország / NSZK 1984. Deutsche Welthungerhilfe - Bonn kétoldalas fém emlékérem (32mm) T:2 karc Germany / GFR 1984. Deutsche Welthungerhilfe - Bonn two-sided metal commemorative medallion (32mm) C:XF scratch
32878.

Németország / NSZK 1984. "Deutsche Welthungerhilfe - Bonn" kétoldalas fém emlékérem (32mm) T:2 karc Germany / GFR 1984. "Deutsche Welthungerhilfe - Bonn" two-sided metal commemorative medallion (32mm) C:XF scratch

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
Németország 1990. Ami összetartozik, az összeforr kétoldalas, jelzett Ag emlékérem közepén 1990D 1M aranyozott Cu-Ni érmével (40,01g/0,999/50mm) T:PP patina Germany 1990. Es wachst zusammen was zusammen gehört (What belongs together grows together) two-sided, hallmarked Ag commemorative medallion, within 1990D 1 Mark gilt Cu-Ni coin (40,01g/0,999/50mm) C:PP patina
32879.

Németország 1990. "Ami összetartozik, az összeforr" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem közepén 1990D 1M aranyozott Cu-Ni érmével (40,01g/0,999/50mm) T:PP patina Germany 1990. "Es wachst zusammen was zusammen gehört (What belongs together grows together)" two-sided, hallmarked Ag commemorative medallion, within 1990D 1 Mark gilt Cu-Ni coin (40,01g/0,999/50mm) C:PP patina

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,83
34,29
Németország 1991. Paracelsus 1541. kétoldalas Br emlékérem B.H.Mayer gyártói jellel. Szign.:Werner Godec (37,5mm) T:1- patina, kis ph Germany 1991. Paracelsus 1541 two-sided Br commemorative medallion with B.H. Mayer makers mark. Sign.:Werner Godec (37,5mm) C:AU patina, small edge error
32880.

Németország 1991. "Paracelsus 1541." kétoldalas Br emlékérem "B.H.Mayer" gyártói jellel. Szign.:Werner Godec (37,5mm) T:1- patina, kis ph Germany 1991. "Paracelsus 1541" two-sided Br commemorative medallion with "B.H. Mayer" maker's mark. Sign.:Werner Godec (37,5mm) C:AU patina, small edge error

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,90
7,43
Németország 1993. Bisingen Evangélikus Templom / Faluház Ag emlékérem dísztokban (11.13g/0,1000/30mm) T:PP felületi karc, ujjlenyomat Germany 1993. Bisingen Evangelische Christuskirche / Gemeindehaus Anbau Ag medallion in case (11.13g/0.1000/30mm) C:PP slightly scratched, fingerprint
32881.

Németország 1993. "Bisingen Evangélikus Templom / Faluház" Ag emlékérem dísztokban (11.13g/0,1000/30mm) T:PP felületi karc, ujjlenyomat Germany 1993. "Bisingen Evangelische Christuskirche / Gemeindehaus Anbau" Ag medallion in case (11.13g/0.1000/30mm) C:PP slightly scratched, fingerprint

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
Németország 1994. Theodor Heuss kétoldalas, öntött bronz emlékérem (82mm) T:XF Germany 1994. Theodor Heuss two-sided, cast bronze medallion (82mm) C:XF
32882.

Németország 1994. "Theodor Heuss" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (82mm) T:XF Germany 1994. "Theodor Heuss" two-sided, cast bronze medallion (82mm) C:XF

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Németország 1997. Lady Diana Spencer kétoldalas fém emlékérem (34mm) T:PP kis fo. Germany 1997. Lady Diana Spencer two-sided metal medallion (34mm) C:PP small spots
32883.

Németország 1997. "Lady Diana Spencer" kétoldalas fém emlékérem (34mm) T:PP kis fo. Germany 1997. "Lady Diana Spencer" two-sided metal medallion (34mm) C:PP small spots

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
Németország 1999. Berlin / Reichstag ezüstözött Cu-Ni emlékérem (40mm) T:PP patina Germany 1999. Berlin / Reichstag silver plated Cu-Ni medallion (40mm) C:PP patina
32884.

Németország 1999. "Berlin / Reichstag" ezüstözött Cu-Ni emlékérem (40mm) T:PP patina Germany 1999. "Berlin / Reichstag" silver plated Cu-Ni medallion (40mm) C:PP patina

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft