Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 167

Csehszlovákia 1968-1982. 3db-os numizmatikai témájú emlékérem-tétel, benne: 1968. Állami Pénzverde - a Munkaügyi Tanács tagja bronz emlékérem (60mm) + 1979. A szlovák nemzeti felkelés 25. évfordulója / Érmék és Érmek Múzeuma kétoldalas, ezüstözött fém emlékérem (38mm) + 1982. Josef Smolík (1832-1915) születésének 150. évfordulója / Cseh Numizmatikai Társaság bronz emlékérem (60mm) T:XF Czechoslovakia 1968-1982. 3pcs numismatic theme commemorative medal lot, including: 1968. Státna Mincovňa - Nositel Radu Práce (State Mint - Member of the Labor Council) bronze commemorative medal (60mm) + 1979. 25th anniversary of the Slovak national uprising / Múzeum Mincí a Medalí (Coin and Medal Museum) double-sided, silvered metal commemorative medal ( 38mm) + 1982. 150th anniversary of the birth of Josef Smolík (1832-1915) / Česká Numismatická Společnost (Czech Numismatic Society) bronze commemorative medal (60mm) C:XF
32789.

Csehszlovákia 1968-1982. 3db-os numizmatikai témájú emlékérem-tétel, benne: 1968. "Állami Pénzverde - a Munkaügyi Tanács tagja" bronz emlékérem (60mm) + 1979. "A szlovák nemzeti felkelés 25. évfordulója / Érmék és Érmek Múzeuma" kétoldalas, ezüstözött fém emlékérem (38mm) + 1982. "Josef Smolík (1832-1915) születésének 150. évfordulója / Cseh Numizmatikai Társaság" bronz emlékérem (60mm) T:XF Czechoslovakia 1968-1982. 3pcs numismatic theme commemorative medal lot, including: 1968. "Státna Mincovňa - Nositel' Radu Práce (State Mint - Member of the Labor Council)" bronze commemorative medal (60mm) + 1979. "25th anniversary of the Slovak national uprising / Múzeum Mincí a Medalí (Coin and Medal Museum)" double-sided, silvered metal commemorative medal ( 38mm) + 1982. "150th anniversary of the birth of Josef Smolík (1832-1915) / Česká Numismatická Společnost (Czech Numismatic Society)" bronze commemorative medal (60mm) C:XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Csehszlovákia 1970-1989. 3xklf bronz emlékéremtétel T:AU,XF Czechoslovakia 1970-1989. 3xdiff bronze medallion lot T:AU,XF
32790.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Csehszlovákia 1977. A Dél-Cseh Múzeum alapításának 100. évfordulójára, České Budějovice kétoldalas bronz emlékérem (2db, 70mm) + 1984. A Dél-Cseh Múzeum Történeti Klubjának 25. évfordulója kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:AU,XF Czechoslovakia 1977. For the 100th anniversary of the foundation of the South Bohemian Museum, České Budějovice double-sided bronze commemorative medal (2pcs, 70mm) + 1984. 25th anniversary of the History Club of the South Bohemian Museum double-sided bronze commemorative medal (70mm) T:AU,XF
32791.

Csehszlovákia 1977. "A Dél-Cseh Múzeum alapításának 100. évfordulójára, České Budějovice" kétoldalas bronz emlékérem (2db, 70mm) + 1984. "A Dél-Cseh Múzeum Történeti Klubjának 25. évfordulója" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:AU,XF Czechoslovakia 1977. "For the 100th anniversary of the foundation of the South Bohemian Museum, České Budějovice" double-sided bronze commemorative medal (2pcs, 70mm) + 1984. "25th anniversary of the History Club of the South Bohemian Museum" double-sided bronze commemorative medal (70mm) T:AU,XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Csehszlovákia ~1980. Prof. Dr. Cyrill Purkyně 1862-1937 / Központi Földtani Intézet kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Alexander Mrázek (60mm) T:AU patina Czechoslovakia ~1980. Prof. Dr. Cyrill Purkyně 1862-1937 / Ústřední Ústav Geologický two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Alexander Mrázek (60mm) C:AU patina
32792.

Csehszlovákia ~1980. "Prof. Dr. Cyrill Purkyně 1862-1937 / Központi Földtani Intézet" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Alexander Mrázek (60mm) T:AU patina Czechoslovakia ~1980. "Prof. Dr. Cyrill Purkyně 1862-1937 / Ústřední Ústav Geologický" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Alexander Mrázek (60mm) C:AU patina

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Csehszlovákia 1987. Jan Evangelista Purkyne 1787-1869 / Associatio Medicorum Bohemoslovacorum - Praga Caput Regni kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Řezáč (60mm) T:AU,XF patina Czechoslovakia 1987. Jan Evangelista Purkyne 1787-1869 / Associatio Medicorum Bohemoslovacorum - Praga Caput Regni two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Řezáč (60mm) C:AU,XF patina
32793.

Csehszlovákia 1987. "Jan Evangelista Purkyne 1787-1869 / Associatio Medicorum Bohemoslovacorum - Praga Caput Regni" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Řezáč (60mm) T:AU,XF patina Czechoslovakia 1987. "Jan Evangelista Purkyne 1787-1869 / Associatio Medicorum Bohemoslovacorum - Praga Caput Regni" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Řezáč (60mm) C:AU,XF patina

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Csehszlovákia 1987. Lőcsei Szepesi Múzeum / Lőcsei Pál mester kiállítása ezüstpatinázott bronz emlékérem eredeti tokban (60mm) T:XF Czechoslovakia 1987. Spišské Múzeum v Levoči / Expozícia Majstra Pavla z Levoče silver-patinated bronze medallion in original case (60mm) C:XF
32794.

Csehszlovákia 1987. "Lőcsei Szepesi Múzeum / Lőcsei Pál mester kiállítása" ezüstpatinázott bronz emlékérem eredeti tokban (60mm) T:XF Czechoslovakia 1987. "Spišské Múzeum v Levoči / Expozícia Majstra Pavla z Levoče" silver-patinated bronze medallion in original case (60mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Franciaország 1733. JeanJEAN Pre. BURTEUR CONer. AU PARLEMt. VIC. MAY. DE DIJON / REGIT PATRIVS AMOR kétoldalas bronz emlékérem (30mm) T:F France 1733. JEAN Pre. BURTEUR CONer. AU PARLEMt. VIC. MAY. DE DIJON / REGIT PATRIVS AMOR two-sided bronze medallion (30mm) C:F
32795.

Franciaország 1733. "JeanJEAN Pre. BURTEUR CONer. AU PARLEMt. VIC. MAY. DE DIJON / REGIT PATRIVS AMOR" kétoldalas bronz emlékérem (30mm) T:F France 1733. "JEAN Pre. BURTEUR CONer. AU PARLEMt. VIC. MAY. DE DIJON / REGIT PATRIVS AMOR" two-sided bronze medallion (30mm) C:F

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Franciaország / Első Császárság 1804. Napóleon császár / A szenátus és a nép kétoldalas bronz emlékérem, Szign.:Bertrand Andrieu, Romain Jeuffroy (40mm) T:2 kis patina France / First Empire 1804. Emperor Napoleon / The Senate and the People two-sided bronze commemorative medallion, NAPOLEON EMPEREUR / LE SENAT ET LEPEUPLE - ANXIII Sign.: Bertrand Andrieu and Romain Jeuffroy (40mm) C:XF small patina
32796.

Franciaország / Első Császárság 1804. "Napóleon császár / A szenátus és a nép" kétoldalas bronz emlékérem, Szign.:Bertrand Andrieu, Romain Jeuffroy (40mm) T:2 kis patina France / First Empire 1804. "Emperor Napoleon / The Senate and the People" two-sided bronze commemorative medallion, "NAPOLEON EMPEREUR / LE SENAT ET LEPEUPLE - ANXIII" Sign.: Bertrand Andrieu and Romain Jeuffroy (40mm) C:XF small patina

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
32797.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Franciaország 1875. Renouard Bussiere báró és Melanie de Coehorn bárónő 50. házassági évfordulójára kétoldalas bronz emlékérem (48mm) T:VF France 1875. For Baron Renouard Bussiere and Baroness Melanie de Coehorn 50th wedding anniversary kétoldalas bronz emlékérem (48mm) C:VF
32798.

Franciaország 1875. "Renouard Bussiere báró és Melanie de Coehorn bárónő 50. házassági évfordulójára" kétoldalas bronz emlékérem (48mm) T:VF France 1875. "For Baron Renouard Bussiere and Baroness Melanie de Coehorn 50th wedding anniversary" kétoldalas bronz emlékérem (48mm) C:VF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Franciaország 1918. Türelem, erőfeszítés, bizalom / Az emberiségért kétoldalas, I. világháborús Cu emlékérem füllel (26mm) T:2,2- patina France 1918. Patience, Effort, Confiance / Pour LHumanité two-sided World War I Cu commemorative medallion with ear (26mm) C:XF,VF patina
32799.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Franciaország 1972. Regia Versaliarum - M-DC-LXXX / Ludovicus Magnus Rex Christianissimus ezüstözött bronz utánveret, peremén gravírozással és 1972 BR fémjellel. Szign.: J. Mauger (42mm) T:XF ph., patina France 1972. Regia Versaliarum - M-DC-LXXX / Ludovicus Magnus Rex Christianissimus silvered bronze restrike, with Biennale de la Photographie Militaire Versailles 9-13 du 7-73 engraving and 1972 BR hallmark on the edge. Sign.: J. Mauger (42mm) C:XF edge error, patina
32800.

Franciaország 1972. "Regia Versaliarum - M-DC-LXXX / Ludovicus Magnus Rex Christianissimus" ezüstözött bronz utánveret, peremén "" gravírozással és "1972 BR" fémjellel. Szign.: J. Mauger (42mm) T:XF ph., patina France 1972. "Regia Versaliarum - M-DC-LXXX / Ludovicus Magnus Rex Christianissimus" silvered bronze restrike, with "Biennale de la Photographie Militaire Versailles 9-13 du 7-73" engraving and "1972 BR" hallmark on the edge. Sign.: J. Mauger (42mm) C:XF edge error, patina

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft