https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 167

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Német Demokratikus Köztársaság 1987. Christoph Wilhelm Hufeland / 20 éves a Numizmatikai Csoport kétoldalas bronz emlékérem, Szign.:Helmut König (40mm) T:1- German Democratic Republic 1987. Christoph Wilhelm Hufeland / 20 years specialist group numismatics Bad Langensal two-sided bronze commemorative medallion, Sign.:Helmut König (40mm) C:AU
32861.

Német Demokratikus Köztársaság 1987. "Christoph Wilhelm Hufeland / 20 éves a Numizmatikai Csoport" kétoldalas bronz emlékérem, Szign.:Helmut König (40mm) T:1- German Democratic Republic 1987. "Christoph Wilhelm Hufeland / 20 years specialist group numismatics Bad Langensal" two-sided bronze commemorative medallion, Sign.:Helmut König (40mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
EUR
,
5,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Német Demokratikus Köztársaság 1988. Higiéniai Intézet Friedrich Loeffler 1888-1988 kétoldalas fém emlékérem (35mm) T:1- German Democratic Republic 1988. Hygiene Institute Friedrich Loeffler 1888-1988 two-sided metal commemorative medallion (35mm) C:AU
32862.

Német Demokratikus Köztársaság 1988. "Higiéniai Intézet Friedrich Loeffler 1888-1988" kétoldalas fém emlékérem (35mm) T:1- German Democratic Republic 1988. "Hygiene Institute Friedrich Loeffler 1888-1988" two-sided metal commemorative medallion (35mm) C:AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
EUR
,
4,00
USD
Ajánlatok száma:
1
Német Demokratikus Köztársaság 1989. 50 éves a Sebészeti Klinika kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:1- kis patina German Democratic Republic 1989. Surgical Clinic is 50 years old two-sided bronze commemorative medallion (40mm) C:AU small patina
32863.

Német Demokratikus Köztársaság 1989. "50 éves a Sebészeti Klinika" kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:1- kis patina German Democratic Republic 1989. "Surgical Clinic is 50 years old" two-sided bronze commemorative medallion (40mm) C:AU small patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Német Demokratikus Köztársaság DN Johann Sebastian Bach jelzett meisseni porcelán érem (51mm) + DN J.W. Goethe jelzett meisseni porcelán plakett (60x42mm) T:1 German Democratic Republic ND Johann Sebastian Bach hallmarked Meissen porcelain medallion (51mm) + ND J.W. Goethe hallmarked Meissen porcelain plaque (60x42mm) C:UNC
32864.

Német Demokratikus Köztársaság DN "Johann Sebastian Bach" jelzett meisseni porcelán érem (51mm) + DN "J.W. Goethe" jelzett meisseni porcelán plakett (60x42mm) T:1 German Democratic Republic ND "Johann Sebastian Bach" hallmarked Meissen porcelain medallion (51mm) + ND "J.W. Goethe" hallmarked Meissen porcelain plaque (60x42mm) C:UNC

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
0
NDK DN Schwerini múzeuzm 100 éves kétoldalas kerámia emlékérem Meisseni Porcelánmanufaktúra gyártói jelzésével (59mm) T:1 GDR ND. Schwerin Museum two-sided ceramic medallion with mark of the Porcelain Manufactory of Meissen (59mm) C:UNC
32865.

NDK DN "Schwerini múzeuzm 100 éves" kétoldalas kerámia emlékérem Meisseni Porcelánmanufaktúra gyártói jelzésével (59mm) T:1 GDR ND. "Schwerin Museum" two-sided ceramic medallion with mark of the Porcelain Manufactory of Meissen (59mm) C:UNC

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,84
EUR
,
6,29
USD
Ajánlatok száma:
0
NSZK 1955. Schweitzer Albert / 14. January 1955 kétoldalas bronz emlékplakett. Szign.: Bruno Eyerman (83mm) T:1-,2 erős patina FRG 1955. Albert Schweitzer / 14. January 1955 two-sided bronze commemorative plaque. Sign.: Bruno Eyerman (83mm) C:AU,XF strong patina
32866.

NSZK 1955. "Schweitzer Albert / 14. January 1955" kétoldalas bronz emlékplakett. Szign.: Bruno Eyerman (83mm) T:1-,2 erős patina FRG 1955. "Albert Schweitzer / 14. January 1955" two-sided bronze commemorative plaque. Sign.: Bruno Eyerman (83mm) C:AU,XF strong patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
EUR
,
11,43
USD
Ajánlatok száma:
0
NSZK 1960. 90 éve a pénzverés szolgálatában / Az 1960/61-es év fordulóján - A ház barátainak szentelve - B. H. Mayer pforzheimi művészeti pénzverdéje bronz emlékérem (50mm) T:XF GFR 1960. 90 Jahre im dienst Uralter Münzkunst /  Zur Jahreswende 1960/61 - Den Freunden des Hauses gewidmet - B. H. Mayers Kunstprägeanstalt Pforzheim bronze medallion (50mm) C:XF
32867.

NSZK 1960. "90 éve a pénzverés szolgálatában / Az 1960/61-es év fordulóján - A ház barátainak szentelve - B. H. Mayer pforzheimi művészeti pénzverdéje" bronz emlékérem (50mm) T:XF GFR 1960. "90 Jahre im dienst Uralter Münzkunst / Zur Jahreswende 1960/61 - Den Freunden des Hauses gewidmet - B. H. Mayers Kunstprägeanstalt Pforzheim" bronze medallion (50mm) C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
1
NSZK 1965. Az 1965/66-os évforduló / B. H. Mayer pforzheimi művészeti pénzverdéje bronz emlékplakett (40x50mm) T:AU GFR 1965. Zur Jahreswende 1965/66 / - B. H. Mayers Kunstprägeanstalt Pforzheim bronze plaque (40x50mm) C:AU
32868.

NSZK 1965. "Az 1965/66-os évforduló / B. H. Mayer pforzheimi művészeti pénzverdéje" bronz emlékplakett (40x50mm) T:AU GFR 1965. "Zur Jahreswende 1965/66 / - B. H. Mayers Kunstprägeanstalt Pforzheim" bronze plaque (40x50mm) C:AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
11
NSZK 1967. Nemzetközi Dermatológiai Kongresszus - München 1967 / Hippokratész Br emlékérem füllel (51mm) T:1- GFR 1967. Congressus Internationalis Dermatologiae - München 1967 / Hippocrates Br medallion with ear (51mm) C:AU
32869.

NSZK 1967. "Nemzetközi Dermatológiai Kongresszus - München 1967 / Hippokratész" Br emlékérem füllel (51mm) T:1- GFR 1967. "Congressus Internationalis Dermatologiae - München 1967 / Hippocrates" Br medallion with ear (51mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,33
EUR
,
1,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Németország 1970. Nemzetközi Aeroszol Konferencia 1970 kétoldalas bronz emlékplakett, adományozva T. Váli részére (150x95mm) T:1- Germany 1970. International Aerosol Conference 1970 two-sided bronze commemorative plaque SOCIETAS PRO AEROSOLIBUS INTERNATIONALIS CONGRESSUS IN MEDICINA FUNDATORIUS BEROLINUM MCMLXX AEGROTI SALUS PRO NOBIS LEX SUPREMA ESTO / EX HONORE ET AMKITIA SCULPTORIS PAO T. VÁLI (150x95mm) C:AU
32870.

Németország 1970. "Nemzetközi Aeroszol Konferencia 1970" kétoldalas bronz emlékplakett, adományozva T. Váli részére (150x95mm) T:1- Germany 1970. "International Aerosol Conference 1970" two-sided bronze commemorative plaque "SOCIETAS PRO AEROSOLIBUS INTERNATIONALIS CONGRESSUS IN MEDICINA FUNDATORIUS BEROLINUM MCMLXX AEGROTI SALUS PRO NOBIS LEX SUPREMA ESTO / EX HONORE ET AMKITIA SCULPTORIS PAO T. VÁLI" (150x95mm) C:AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
3
Németország 1970. egyoldalas öntött bronz plakett, korabeli ÖNTŐ MINTA feliratú lezárt, műanyag tasakban. SOCIETAS PRO AEROSOLIBUS IN MEDICINA INTERNATIONALIS ANNO MCMLXX BEROLINUM AEOROTI SALUS PRO NOBIS LEX SUPREMA ESTO (133x92mm) T:1- Germany 1970. One-sided cast bronze plaque in closed plastic ÖNTŐ MINTA (casting pattern) foil packaging. SOCIETAS PRO AEROSOLIBUS IN MEDICINA INTERNATIONALIS ANNO MCMLXX BEROLINUM AEOROTI SALUS PRO NOBIS LEX SUPREMA ESTO (133x92mm) C:AU
32871.

Németország 1970. egyoldalas öntött bronz plakett, korabeli "ÖNTŐ MINTA" feliratú lezárt, műanyag tasakban. "SOCIETAS PRO AEROSOLIBUS IN MEDICINA INTERNATIONALIS ANNO MCMLXX BEROLINUM AEOROTI SALUS PRO NOBIS LEX SUPREMA ESTO" (133x92mm) T:1- Germany 1970. One-sided cast bronze plaque in closed plastic "ÖNTŐ MINTA (casting pattern)" foil packaging. "SOCIETAS PRO AEROSOLIBUS IN MEDICINA INTERNATIONALIS ANNO MCMLXX BEROLINUM AEOROTI SALUS PRO NOBIS LEX SUPREMA ESTO" (133x92mm) C:AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
EUR
,
14,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Németország 1971. Luther Márton / Itt állok, másként nem tehetek. Isten segítsen meg. Ámen. csegely alakú fém emlékérem B.H. Mayer Prforzheim gyártói jellel (25x25mm) T:1- kopott bevonat Germany 1971. Martin Luther / Hier stehe ich kann nicht anders. Gott helfe mir. Amen squared medallion with B.H. Mayer Prforzheim manufacturers mark (25x25mm) C:AU worn plating
32872.

Németország 1971. "Luther Márton / Itt állok, másként nem tehetek. Isten segítsen meg. Ámen." csegely alakú fém emlékérem "B.H. Mayer Prforzheim" gyártói jellel (25x25mm) T:1- kopott bevonat Germany 1971. "Martin Luther / Hier stehe ich kann nicht anders. Gott helfe mir. Amen" squared medallion with "B.H. Mayer Prforzheim" manufacturer's mark (25x25mm) C:AU worn plating

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
EUR
,
14,29
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz