Németország DN "Merkendorf városa" jelzett Ag emlékérem tokban (20g/0.986/35mm) T:AU (PP) patina Germany ND "City of Merkendorf" hallmarked Ag commemorative medallion in case (20g/0.986/35mm) T:AU (PP) patina
Németország DN "I. Vilmos" aranyozott fém emlékérem (32mm) T:1- (PP) Germany ND "Wilhelm I. 1797-1888 - Deutscher Kaiser, König von Preussen / Drei Kaiserjahr 1888 - Deutsches Reich" gilt metal medallion (32mm) C:AU (PP)
Olaszország 1988. "All'Amico Tibor Garai con simpatia. Gruppo Podisti Ferraresi - 20 settembre 1988" fém plakett (96x77mm) dísztokba rögzítve, ráerősített aranyozott fém "Ferrara" éremmel (31mm) T:1 Italy 1988. "All'Amico Tibor Garai con simpatia. Gruppo Podisti Ferraresi - 20 settembre 1988" metal plaque (96x77mm) mounted in a decorative case with an attached gilt metal "Ferrara" medal (31mm) C:U...
Olaszország 1992. "A Római Szerződés és az Európai Gazdasági Közösség létrejöttének 35. évfordulója" kétoldalas, aranyozott fém emlékérem (38mm) T:PP Italy 1992. "35th anniversary of the Treaty of Rome and the establishment of the European Economic Community" two-sided, gilt metal medallion (38mm) C:PP
Olaszország 1995. "Vercelli Szent Özséb püspökké szentélésének 1650. évfordulójára" jelzett Ag emlékérem tanúsítvánnyal, eredeti tokban (0.800/34,86g) T:UNC Italy 1996. "For the 1650th Anniversary of Consecration of St. Eusebius as Bishop of Vercelli" hallmarked Ag commemorative medallion in original case with certificate (0.800/34,86g) C:UNC
Portugália 1976. "III. Nemzetközi Fotókiállítás" bronz emlékérem dísztokban (59mm) T:AU Portugal 1976. "III Sal?o de Fotografia" bronze medallion in case (59mm) C:AU
Portugália 1980. "Dr. José Botelheiro - 40 éve ortopédiai sebész a Lisszaboni Polgári Kórháznál / Lisszaboni Polgári Kórház - San Lazaro Kórház" kétoldalas bronz emlékérem, peremén "412/500" sorszámmal. Szign.: Santan (70mm) T:1-,2 patina Portugal 1980. Dr. José Botelheiro - Orthopedic Surgeon at the Lisbon Civil Hospital for 40 years / Lisbon Civil Hospital - Hospital de San Lazaro" two-sided bro...