Német Demokratikus Köztársaság 1987. "Christoph Wilhelm Hufeland / 20 éves a Numizmatikai Csoport" kétoldalas bronz emlékérem, Szign.:Helmut König (40mm) T:1- German Democratic Republic 1987. "Christoph Wilhelm Hufeland / 20 years specialist group numismatics Bad Langensal" two-sided bronze commemorative medallion, Sign.:Helmut König (40mm) C:AU
Német Demokratikus Köztársaság 1988. "Higiéniai Intézet Friedrich Loeffler 1888-1988" kétoldalas fém emlékérem (35mm) T:1- German Democratic Republic 1988. "Hygiene Institute Friedrich Loeffler 1888-1988" two-sided metal commemorative medallion (35mm) C:AU
Német Demokratikus Köztársaság 1989. "50 éves a Sebészeti Klinika" kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:1- kis patina German Democratic Republic 1989. "Surgical Clinic is 50 years old" two-sided bronze commemorative medallion (40mm) C:AU small patina
NSZK 1960. "90 éve a pénzverés szolgálatában / Az 1960/61-es év fordulóján - A ház barátainak szentelve - B. H. Mayer pforzheimi művészeti pénzverdéje" bronz emlékérem (50mm) T:XF GFR 1960. "90 Jahre im dienst Uralter Münzkunst / Zur Jahreswende 1960/61 - Den Freunden des Hauses gewidmet - B. H. Mayers Kunstprägeanstalt Pforzheim" bronze medallion (50mm) C:XF
NSZK 1965. "Az 1965/66-os évforduló / B. H. Mayer pforzheimi művészeti pénzverdéje" bronz emlékplakett (40x50mm) T:AU GFR 1965. "Zur Jahreswende 1965/66 / - B. H. Mayers Kunstprägeanstalt Pforzheim" bronze plaque (40x50mm) C:AU
Németország 1970. "Nemzetközi Aeroszol Konferencia 1970" kétoldalas bronz emlékplakett, adományozva T. Váli részére (150x95mm) T:1- Germany 1970. "International Aerosol Conference 1970" two-sided bronze commemorative plaque "SOCIETAS PRO AEROSOLIBUS INTERNATIONALIS CONGRESSUS IN MEDICINA FUNDATORIUS BEROLINUM MCMLXX AEGROTI SALUS PRO NOBIS LEX SUPREMA ESTO / EX HONORE ET AMKITIA SCULPTORIS PAO T. ...
Németország 1970. egyoldalas öntött bronz plakett, korabeli "ÖNTŐ MINTA" feliratú lezárt, műanyag tasakban. "SOCIETAS PRO AEROSOLIBUS IN MEDICINA INTERNATIONALIS ANNO MCMLXX BEROLINUM AEOROTI SALUS PRO NOBIS LEX SUPREMA ESTO" (133x92mm) T:1- Germany 1970. One-sided cast bronze plaque in closed plastic "ÖNTŐ MINTA (casting pattern)" foil packaging. "SOCIETAS PRO AEROSOLIBUS IN MEDICINA INTERNATIONA...
Németország 1971. "Luther Márton / Itt állok, másként nem tehetek. Isten segítsen meg. Ámen." csegely alakú fém emlékérem "B.H. Mayer Prforzheim" gyártói jellel (25x25mm) T:1- kopott bevonat Germany 1971. "Martin Luther / Hier stehe ich kann nicht anders. Gott helfe mir. Amen" squared medallion with "B.H. Mayer Prforzheim" manufacturer's mark (25x25mm) C:AU worn plating
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.