Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 410

Somogyi Árpád (1926-) ~1980. T.O.T. (Termelőszövetkezetek Országos Tanácsa) / Kiváló Termelőszövetkezeti Munkáért kétoldalas, öntött bronz emlékérem (95mm) + T.O.T. műgyantás kitüntető jelvény eredeti tokban (25mm) T:AU
31222.

Somogyi Árpád (1926-) ~1980. "T.O.T. (Termelőszövetkezetek Országos Tanácsa) / Kiváló Termelőszövetkezeti Munkáért" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (95mm) + "T.O.T." műgyantás kitüntető jelvény eredeti tokban (25mm) T:AU

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Sülle Mária 2000. A Magyar Állam 1000 éves Ag emlékérem (35,33g/0.925/42,5mm) T:AU (PP)
31223.

Sülle Mária 2000. "A Magyar Állam 1000 éves" Ag emlékérem (35,33g/0.925/42,5mm) T:AU (PP)

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
Stanzel Antal (1938-1998) 1987. Dr. Kresz Géza 1887 / 100 éves a Mentésügy 1887-1987 kétoldalas bronz emlékérem, (60mm) T:AU
31224.

Stanzel Antal (1938-1998) 1987. "Dr. Kresz Géza 1887 / 100 éves a Mentésügy 1887-1987" kétoldalas bronz emlékérem, (60mm) T:AU

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Szabó Géza (1939-) 2008. Mátyás megkoronázásának 550. évfordulójára Ag sorszámozott 152 emlékérem tanúsítvánnyal, dísztokban (20,78g/0.999/35mm) T:PP
31225.

Szabó Géza (1939-) 2008. "Mátyás megkoronázásának 550. évfordulójára" Ag sorszámozott "152" emlékérem tanúsítvánnyal, dísztokban (20,78g/0.999/35mm) T:PP

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,18
31,43
Szántó Gergely (1886-1962) 1927. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda bronz emlékérem (40mm) T:XF
31226.

Szántó Gergely (1886-1962) 1927. "Királyi Magyar Egyetemi Nyomda" bronz emlékérem (40mm) T:XF

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
ifj. Szlávics László (1959-) 1988. Vadászat témájú Cu emlékérem szett (10xklf, 38 mm), éremtartó kazettában bársonybéléssel. T:PP
31227.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,87
25,71
Ifj. Szlávits László (1959-) DN Nagy Imre / Emlékül a Magyar Honvédségtől kétoldalas Cu emlékérem (39mm) T:UNC
31228.

Ifj. Szlávits László (1959-) DN "Nagy Imre / Emlékül a Magyar Honvédségtől" kétoldalas Cu emlékérem (39mm) T:UNC

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
ifj. Szlávics László (1959-) DN Zrínyi Miklós egyoldalas Cu emlékérem műanyag dísztokban (39mm) T:UNC
31229.

ifj. Szlávics László (1959-) DN "Zrínyi Miklós" egyoldalas Cu emlékérem műanyag dísztokban (39mm) T:UNC

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
Sződy Szilárd (1878-1939) 1918. Forradalom 1918. X. 31. Zn emlékérem (50x32mm) T:1- patina
31230.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1918. "Forradalom 1918. X. 31." Zn emlékérem (50x32mm) T:1- patina

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
Sződy Szilárd (1878-1939) 1926. Dr. Füzesséry Zoltán Br plakett (31x35mm) T:XF patina Hungary 1926. Zoltán Füzesséry, Dr. Br plaque. Sign.: Szilárd Sződy (31x35mm) C:XF patina HP 5849.var
31231.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1926. "Dr. Füzesséry Zoltán" Br plakett (31x35mm) T:XF patina Hungary 1926. "Zoltán Füzesséry, Dr." Br plaque. Sign.: Szilárd Sződy (31x35mm) C:XF patina HP 5849.var

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,49
9,14
Telcs Ede (1872-1948) 1906. Gróf Andrássy Gyula / Szoboremlékének lepelhullása alkalmából 1906 bronz emlékérem (69mm) T:AU patina HP 6073.
31232.

Telcs Ede (1872-1948) 1906. "Gróf Andrássy Gyula / Szoboremlékének lepelhullása alkalmából 1906" bronz emlékérem (69mm) T:AU patina HP 6073.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
95,49
102,86
Telcs Ede (1872-1948) 1907. Alpár Ignác építész - Kornfeld Zsigmond elnök / A Budapesti Áru- és Értéktőzsde építésének emlékére. 1907. Br plakett (207,47g/100x67,5mm) T:XF hátlapon fo.  Hungary 1907. To commemorate the building of the Budapest Merchandise and Stock Market Br commemorative plaque. Sign.: Ede Telcs (207,47g/100x67,5mm) C:XF backside with spots HP 6083.
31233.

Telcs Ede (1872-1948) 1907. "Alpár Ignác építész - Kornfeld Zsigmond elnök / A Budapesti Áru- és Értéktőzsde építésének emlékére. 1907." Br plakett (207,47g/100x67,5mm) T:XF hátlapon fo. Hungary 1907. "To commemorate the building of the Budapest Merchandise and Stock Market" Br commemorative plaque. Sign.: Ede Telcs (207,47g/100x67,5mm) C:XF backside with spots HP 6083.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
42,44
45,71
15

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft