Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 410

1879. DEÁK FERENCZ ÁLT. JÓTÉKONY S EGYLET ZÁSZLÓAVATÁSI EMLÉKÉRME / GRÓF ZICHY JENŐ TISZT. ELNÖK S ZICHY JENŐ GRÓFNÉ ZÁSZLÓANYA 1879. NOVBR. 23. aranyozott bronz emlékmedál füllel (32,5mm) T:AU,XF ph
31270.

1879. "DEÁK FERENCZ ÁLT. JÓTÉKONY S' EGYLET ZÁSZLÓAVATÁSI EMLÉKÉRME / GRÓF ZICHY JENŐ TISZT. ELNÖK S' ZICHY JENŐ GRÓFNÉ ZÁSZLÓANYA 1879. NOVBR. 23." aranyozott bronz emlékmedál füllel (32,5mm) T:AU,XF ph

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
~1880. Kossuth Lajos arcképét ábrázoló, zománcozott hátterű bronz emlékmedál füllel (29mm) T:XF kis zománchiba
31271.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
1887. Korona kápolna / Az Orsovai Magyar Dalkör zászlószentelési emlékérme - 1887. augustus 20. Cu emlékmedál füllel (35mm) T:AU patina, kis ph
31272.

1887. "Korona kápolna / Az Orsovai Magyar Dalkör zászlószentelési emlékérme - 1887. augustus 20." Cu emlékmedál füllel (35mm) T:AU patina, kis ph

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
84,88
91,43
1893. 1848. május 21. Szabad hazáért! - A névtelen hősök győzelmének emléke / Szabadság vagy halál Cu emlékmedál füllel (23mm) T:XF patina
31273.

1893. "1848. május 21. Szabad hazáért! - A névtelen hősök győzelmének emléke / Szabadság vagy halál" Cu emlékmedál füllel (23mm) T:XF patina

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,57
20,00
1894. Kossuth Lajos / Neked élni kell, ó hon! Dicső korszak lánglelkű alkotója született 1802. szept. 16., meghalt 1894. már. 20. kétoldalas ón emlékmedál füllel (34mm) T:XF nagyobb ph, ü.
31274.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,57
20,00
1896. Árpád a honalapító 896. / I. Ferencz József a legalkotmányosabb király 1896 aranyozott bronz jubileumi emlékmedál füllel, Markovits. Bpest. gyártói jelzéssel (22mm) T:AU kissé kopott aranyozás
31275.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
47,75
51,43
1899. MEOE-KCH - Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete - Kennel Club Hongrois aranyozott bronz érme füllel (40mm) T:XF
31276.

1899. "MEOE-KCH - Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete - Kennel Club Hongrois" aranyozott bronz érme füllel (40mm) T:XF

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
1899. Aradi Nemzeti Szövetség / 1849-1899 Október 6. - Arad Al emlékmedál füllel, aradi homokkal, trikolor szalagon (24mm) T:AU,XF ph
31277.

1899. "Aradi Nemzeti Szövetség / 1849-1899 Október 6. - Arad" Al emlékmedál füllel, aradi homokkal, trikolor szalagon (24mm) T:AU,XF ph

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
74,27
80,00
~1900. Petőfi Sándor 2xklf ezüstözött bronz lemezplakett (51x70mm) T:XF,VF
31278.

~1900. "Petőfi Sándor" 2xklf ezüstözött bronz lemezplakett (51x70mm) T:XF,VF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
1909. Aradi Kossuth Asztaltársaság kétoldalas bronz emlékérem füllel (25mm) T:XF patina
31279.

1909. "Aradi Kossuth Asztaltársaság" kétoldalas bronz emlékérem füllel (25mm) T:XF patina

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
cca 1920-1930. Fejér Vármegye egyoldalas öntött bronz plakett, d: 110 mm
31280.

cca 1920-1930. "Fejér Vármegye" egyoldalas öntött bronz plakett, d: 110 mm

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86
1922. Múzeumegyesület Székesfehérvár / Aranybulla MCCXXII kétoldalas bronz emlékérem (30mm) T:AU,XF
31281.

1922. "Múzeumegyesület Székesfehérvár / Aranybulla MCCXXII" kétoldalas bronz emlékérem (30mm) T:AU,XF

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft