E. Lakatos Aranka (1952-) 2001. "20 éves a GYEK a millecentenárium évében / Borsod-A.-Z. Megyei Kórház Gyermekegészségügyi Központ - 1976-1996" kétoldalas bronz emlékérem, eredeti tokban (60mm) T:AU
Edvi Illés György (1911-?) 1939. "PROF. VEREBÉLY TIBOR 1914-1939 MEDICINA ARS DIVINA, MEDICUS HOMO CADUCUS" egyoldalas bronz emlékérem (68mm) T:1- patina, kis ph /
Hungary 1939. "PROF. TIBOR VEREBÉLY 1914-1939 MEDICINA ARS DIVINA, MEDICUS HOMO CADUCUS" one-sided bronze commemorative medallion. Sign.: György Edvi Illés (68mm) C:AU patina, small edge error
HPII 714.
Fekete Géza (Dezső) (1939-2021) 1973. "25 éves az Újító Mozgalom 1948-1973." bronz emlékérem (60mm) + 1977. "Eredményes Szakszervezeti Munkáért 1877-1903" egyoldalas, zománcbetétes bronz plakett, hátlapon "A centenáriumi központi vezetőségi ülés alkalmából 1977. március 3." gravírozással, eredeti tokban (79x91mm) T:UNC