Lengyelország 1979. "Bem apó a magyar szabadságharc legnagyobb hadvezére 1848-1849" bronz plakett magyar és lengyel nyelvű felirattal (100x112mm) T:XF patina Poland 1979. "Jozef Bem 1848-1849" bronze plaque in Hungarian and Polish (100x112mm) C:XF patina
Lengyelország 1979. "Bem apó a magyar szabadságharc legnagyobb hadvezére 1848-1849" bronz plakett magyar és lengyel nyelvű felirattal, keretben (100x112mm) T:XF patina
Poland 1979. "Jozef Bem 1848-1849" bronze plaque in Hungarian and Polish, in frame (100x112mm) C:XF patina
Németország DN "Birodalmi Harcosok Kyffhäuser Szövetsége" zománcozott jelvény hátoldalán "Ges.Gesch (törv. véd.)" jelzéssel T:UNC
Germany ND "Kyffhäuser / Reichskriegerbund" enamelled pin with "Ges.Gesch (protected by law)" on the back C:UNC
NDK ~1968-1989. "A nemzeti néphadsereg tartalékosa" bronzozott, műgyantás fém kitüntetés tokban (58x35mm) T:AU
GDR ~1968-1989. "Reservist der Nationalen Volksarmee" bronzed, synthetic resined metal decoration in case (58x35mm) C:AU
Olaszország 1868. "Olasz Korona Rend Középkeresztje" zománcozott, jelzetlen, részben Au kitüntetés mellszalag nélkül (50x50mm) T:AU Italy 1868. "Order of the Crown of Italy, Commander's Cross" enamelled, partially Au decoration without hallmark and ribbon (50x50mm) C:AU
Olaszország 1868. "Olasz Korona Rend Parancsnoki Mellcsillaga" részben aranyozott és zománcozott Ag kitüntetés előlapon javított, hátlapon hiányzó medalionnal (77x77mm) T:VF Italy 1868. "Commander's Breast Star of the Order of the Crown" partially gilt and enamelled Ag decoration with repaired obverse and missing back medallion (77x77mm) C:XF
Olaszország 1915. "Antiquam exquirite matrem ex urbe per orbem pugitus leonis / MCMXV" I. világháborús bronz emlékérem (60mm) T:F ph., rozsda
Italy 1915. "Antiquam exquirite matrem ex urbe per orbem pugitus leonis / MCMXV" WWI bronze medallion (60mm) C:F edge error, rust