1908. "Jubileumi Kereszt" aranyozott bronz kitüntetés kopott, nem eredeti mellszalagon T:XF,VF lekopott aranyozás Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross" gilt bronze decoration with worn, not original ribbon C:XF,VF patina, worn gilt
1908. "Jubileumi Kereszt" aranyozott bronz kitüntetés sérült, nem eredeti mellszalagon T:VF lekopott aranyozás, patina
Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross" gilt bronze decoration with demaged, not original ribbon C:VF patina, worn gilt
1911-1918. "Katonai Legénységi Szolgálati Jel III. osztálya" bronz kitüntetés mellszalagon T:XF
Hungary 1911-1918. "Military Service Medal 3nd class" bronze decoration with ribbon C:XF
NMK 155.
~1913-1940. 2db szalagsáv összefűzve, "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" és "Délvidéki Emlékérem" kitüntetések szalagsávjai összefűzve
~1913-1940. 2pcs of miniature ribbons stitched together, with "Commemorative Cross, 1912-1913" and "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary"
1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" hadifém kitüntetés eredeti mellszalagon + 1923. "III. osztályú Legénységi Szolgálati Jel" hadifém és Br kitüntetés mellszalaggal T:XF,VF Hungary 1913. "Commemorative Cross, 1912-1913" war metal decoration with original ribbon + 1923. "Distinction for Long Service for the Soldiers, 3rd Class" war metal and Br decoration with ribbon C:XF,VF NMK 275., 357.
1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" eltérő portréval, kitüntetés, sérült mellszalagon T:AU,XF patina
Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" decoration, on damaged ribbon C:AU,XF patina
NMK 133.
1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremen jelzett Ag kitüntetés mellszalagon T:XF patina, ph. Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" hallmarked Ag decoration with ribbon C:XF patina, ph. NMK 133.
NMK 137.
1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés, kopott mellszalagon szignó nélkül T:XF
Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration, on worn ribbon, without signature C:XF NMK 137.