Militária

Tételek száma: 132

~1914-1918. világháborús trén (vasutas) állományjelző felvarró (~30x47mm) T:XF
32989.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:XF patina Hungary 1914. Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit) bronze decoration without ribbon. Sign.:Tautenhayn C:XF patina  NMK 137.
32990.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:XF patina Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration without ribbon. Sign.:Tautenhayn C:XF patina NMK 137.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1914. A Vörös Kereszt II. Osztályú Díszjelvénye hadidíszítménnyel jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalagon T:AU kis zománchiba a koszorúban / Hungary 1914. Red Cross, Badge of Honour, 2nd Class, with a war decoration hallmarked, enamelled Ag decoration on ribbon C:AU small enamel error in the laurel NMK 283.
32991.

1914. "A Vörös Kereszt II. Osztályú Díszjelvénye hadidíszítménnyel" jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalagon T:AU kis zománchiba a koszorúban / Hungary 1914. "Red Cross, Badge of Honour, 2nd Class, with a war decoration" hallmarked, enamelled Ag decoration on ribbon C:AU small enamel error in the laurel NMK 283.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
148,65
161,76
1916. A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal fülön jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalagon, eredeti V. Mayers Söhne adományozói tokban T:AU viselésből eredő kis zománchibákkal / Hungary 1916. Military Merit Cross, 3rd Class with war decoration enamelled Ag decoration on ribbon, hallmarked on the ring, in original V. Mayers Söhe case C:AU with small enamel errors caused by wearing  NMK 175.
32992.

1916. "A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal" fülön jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalagon, eredeti "V. Mayers Söhne" adományozói tokban T:AU viselésből eredő kis zománchibákkal / Hungary 1916. "Military Merit Cross, 3rd Class with war decoration" enamelled Ag decoration on ribbon, hallmarked on the ring, in original "V. Mayers Söhe" case C:AU with small enamel errors caused by wearing NMK 175.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
405,41
441,18
1914. A Vörös Kereszt II. Osztályú Díszjelvénye jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalaggal T:AU,XF kis zománchiba /  Hungary 1914. Red Cross, Badge of Honour, 2nd Class hallmarked, enamelled Ag decoration with ribbon C:AU,XF small enamell error NMK 282.
32993.

1914. "A Vörös Kereszt II. Osztályú Díszjelvénye" jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalaggal T:AU,XF kis zománchiba / Hungary 1914. "Red Cross, Badge of Honour, 2nd Class" hallmarked, enamelled Ag decoration with ribbon C:AU,XF small enamell error NMK 282.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
202,70
220,59
Osztrák-Magyar Monarchia ~1918. In memoriam 1914-1918 felvarrható Zn sapkajelvény (65x37mm) T:XF  Austro-Hungarian Monarchy ~1918. In memoriam 1914-1918 Zn sew-on cap badge (65x37mm) C:XF
32994.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1918. "In memoriam 1914-1918" felvarrható Zn sapkajelvény (65x37mm) T:XF Austro-Hungarian Monarchy ~1918. "In memoriam 1914-1918" Zn sew-on cap badge (65x37mm) C:XF

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
~1914-1940. 4db szalagsáv összevarrva, közte Magyar Háborús Emlékérem, Katonai Jubileumi Kereszt használt, szép állapotban / Hungary ~1918-1940. 4pcs of miniature ribbons stitched together, with Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet, Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces in used, nice condition
32995.

~1914-1940. 4db szalagsáv összevarrva, közte "Magyar Háborús Emlékérem", "Katonai Jubileumi Kereszt" használt, szép állapotban / Hungary ~1918-1940. 4pcs of miniature ribbons stitched together, with "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet", "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" in used, nice condition

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
~1914-1918. 4db szalagsáv összevarrva, közte Vitézségi Érem, Károly Csapatkereszt, Sebesültek Érme használt, szép állapotban / Hungary ~1914-1918. 4pcs of miniature ribbons stitched together, with Gallanty Medal , Karl Troop Cross, Wound Medal in used, nice condition
32996.

~1914-1918. 4db szalagsáv összevarrva, közte "Vitézségi Érem", "Károly Csapatkereszt", "Sebesültek Érme" használt, szép állapotban / Hungary ~1914-1918. 4pcs of miniature ribbons stitched together, with "Gallanty Medal" , "Karl Troop Cross", "Wound Medal" in used, nice condition

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
~1918-1940. 4db szalagsáv összevarrva, közte Vitézségi Érem, Károly Csapatkereszt, Magyar Háborús Emlékérem, Erdélyi Emlékérem használt, szép állapotban / Hungary ~1918-1940. 4pcs of miniature ribbons stitched together, with Gallanty Medal, Karl Troop Cross, Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet, Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania in used, nice condition
32997.

~1918-1940. 4db szalagsáv összevarrva, közte "Vitézségi Érem", "Károly Csapatkereszt", "Magyar Háborús Emlékérem", "Erdélyi Emlékérem" használt, szép állapotban / Hungary ~1918-1940. 4pcs of miniature ribbons stitched together, with "Gallanty Medal", "Karl Troop Cross", "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet", "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" in used, nice condition

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
~1914-1918. 8db összevarrt keskeny szalagsáv, közte Vitézségi Érem, Károly-csapatkereszt, Sebesültek Érme, Vaskereszt 2. osztály (utóbbi szakadt), használt állapotban / ~1914-1918. 8pcs of miniature ribbons stitched together, with Gallantry Medal, Karl Troop Cross, Wound Medal, Iron Corss 2nd Class (torn condition), in used condition
32998.

~1914-1918. 8db összevarrt keskeny szalagsáv, közte "Vitézségi Érem", "Károly-csapatkereszt", "Sebesültek Érme", "Vaskereszt 2. osztály" (utóbbi szakadt), használt állapotban / ~1914-1918. 8pcs of miniature ribbons stitched together, with "Gallantry Medal", "Karl Troop Cross", "Wound Medal", "Iron Corss 2nd Class" (torn condition), in used condition

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. FM. EHG. FRIEDRICH (Frigyes Főherceg Tábornagy) bronz sapkajelvény. Szign.: Marschall (32x43mm) T:AU kis patina / Austro-Hungarian Monarchy 1915. FM. EHG. FRIEDRICH (Feldmarschall Archduke Friedrich) bronze cap badge. Sign.: Marschall (32x43mm) C:AU small patina
32999.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "FM. EHG. FRIEDRICH (Frigyes Főherceg Tábornagy)" bronz sapkajelvény. Szign.: Marschall (32x43mm) T:AU kis patina / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "FM. EHG. FRIEDRICH (Feldmarschall Archduke Friedrich)" bronze cap badge. Sign.: Marschall (32x43mm) C:AU small patina

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Isonzó Hadsereg - Karácsony a fronton Zn sapkajelvény (38mm) T:2- Austro-Hungarian Monarcy 1915. Isonzo Armee - Weihnachten Im Felde Zn cap badge (38mm) C:VF
33000.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Isonzó Hadsereg - Karácsony a fronton" Zn sapkajelvény (38mm) T:2- Austro-Hungarian Monarcy 1915. "Isonzo Armee - Weihnachten Im Felde" Zn cap badge (38mm) C:VF

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft