1867. "Honvéd Emlék - Az 1867. évi honvéd egyletek alakításának emlék zálogául / Éljen a haza és az alkotmány" kétoldalas, eredetileg ezüstözött bronz emlékérem (38mm) T:XF szinte teljesen lekopott ezüstözés, patina, ph
1867-1913. "Katonai Legénységi Szolgálati Jel II. osztálya" kitüntetés mellszalag és fül nélkül T:VF kis patina Hungary 1867-1913. "Distinction for 12 Years of Military Service for the Soldiers, 2nd Class" decoration without ribbon and ring T:VF small patina NMK 153.
~1870. "Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött bronz kitüntetés, ismétlőpántos mellszalagon, szignó nélkül T:AU,XF patina
Hungary ~1870. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" silver plated bronze decoration with multiple award band on ribbon, without Leisek sign C:AU,XF patina
NMK 129.
1890. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" aranyozott bronz kitüntetés hadiszalagon T:AU patina, ph /
Austro-Hungarian Monarchy 1890. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon (Signum Laudis)" gold plated bronze decoration with ribbon C:AU patina, edge error
NMK 245.
1890. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" aranyozott bronz kitüntetés modern hadiszalagon T:AU patina, lekopott aranyozás /
Austro-Hungarian Monarchy 1890. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon (Signum Laudis)" gold plated bronze decoration with modern war ribbon C:AU patina, worn gilt
NMK 245.
1890. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott bronz kitüntetés hadiszalagon T:AU / Austro-Hungarian Monarchy 1890. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon with swords (Signum Laudis)" gold plated bronze decoration with ribbon C:AU
NMK 245
1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:3 patina, korrózió
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon C:F patina, corrosion NMK 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:VF patina
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon C:VF patina
NMK 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Zn kitüntetés mellszalag nélkül T:VF,F oxidáció
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" Zn decoration without ribbon C:VF,F oxidation
NMK 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae" bronz kitüntetés mellszalag nélkül (2x) + 1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Állami Alkalmazottak Számára / Signum memoriae" bronz kitüntetés mellszalaggal T:AU,XF patina Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon (2x) + 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" bronze decoration with ribbon C:AU,XF patina NMK 249., 250.