~1930. "Magyar Kerékpáros Szövetség" kétoldalas, jelzett Ag kerékpáros... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/445/kategoriak~Numizmatika/Sportdijak-es-sport-emlekermek~1000012/7E1930-Magyar-Kerekparos-Szovetseg-ketoldalas-jelzett-Ag-kerekparos-dijerem-fullel-HP~II2916586
2916586
31620
445
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Leírás: ~1930. "Magyar Kerékpáros Szövetség" kétoldalas, jelzett Ag kerékpáros díjérem füllel, "HP" beütéssel és aranyozott díszítménnyel T:AU
: ttg