Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 163
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2918780
31615
445
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
~1930-1940. "Az Óbudai Tornaegylet Verseny Dija - 1872" kétoldalas bronz díjérem (30mm) T:2 2816616
31616
445
Numizmatika
~1930. "Magyar Kerékpáros Szövetség" kétoldalas, jelzett Ag kerékpáros díjérem füllel, "HP" beütéssel és aranyozott díszítménnyel, Hawel BP gyártói jelzéssel (23,92g/0,800/45mm) T:1- 2816482
31617
445
Numizmatika
~1930-1950. "Magyar Kajakkenu Szövetség" kétoldalas bronz emlékérem (80mm) T:1- patina 2938369
31618
445
Numizmatika
~1930. "Vasas SC" zománcozott bronz gomblyukjelvény. Az ismert címerhez képest felcserélt színekkel! (16mm) T:2 kis zománchiba 2943153
31619
445
Numizmatika
~1930. 5db-os úszósport emlékérem tétel, benne több "MUSZ (Magyar Úszószövetség)" és Berán szignós úszóérem T:AU,XF 2916586
31620
445
Numizmatika
~1930. "Magyar Kerékpáros Szövetség" kétoldalas, jelzett Ag kerékpáros díjérem füllel, "HP" beütéssel és aranyozott díszítménnyel T:AU 2916596
31621
445
Numizmatika
~1930. "Nyomdász" ezüstözött fém kerékpáros sportérem mellszalagon, "HP" beütéssel (34x36mm) T:AU,XF 2943195
31622
445
Numizmatika
~1930. Vívó sportdíjérem, hátoldalán harmadik helyezett részére szóló véséssel. Szign.: Berényi (38mm) T:XF 2943197
31623
445
3800
Numizmatika
1932. "Középiskolai Céllövő Verseny" bronz sport emlékérem (2x), füllel. Szign.: Berán (31mm) T:AU,XF 2889889
31624
445
4600
Numizmatika
1933. "Gábor Áron Polgári Lövész Egyesület Budapest" aranyozott bronz emlékérem (39mm) T:XF,VF ph 2816767
31625
445
Numizmatika
1933-1983. 7 darabos sport emlékérem és díjérem tétel (35-80mm), közte 1947. "Magyar Athletikai Szövetség kerületi bajnoksága" kétoldalas fém emlékérem füllel (35mm) T:1-,2 patina 2937585
31626
445
Numizmatika
1936. "Az 1935-36 bajnoki év emlékére az E.T.S.C." bronz díjérem "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (61x41mm) T:XF lakkozva Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft