Kerámiák Tételek száma: 212
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2903224
11097
445
Art-ceramics
Egan olasz falidísz, fajansz, jelzéssel, kopással, 28,5x28 cm 2944585
11098
445
Art-ceramics
cca 1900 Mázas kerámia váza, alján kivehetetlen jelzéssel, sérülésekkel, m: 32,5 cm 2939152
11099
445
Art-ceramics
Nagy méretű retro kerámia váza, mázas, jelzés nélkül. 28 cm 2937680
11100
445
Art-ceramics
Dísztál. Jelzett iparművész kerámia. Színes mázakkal festett mázas kerámia. Hibátlan. d: 29 cm 2936960
11101
445
Art-ceramics
Szemes design tálka. Mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan 19x20 cm 2936041
11102
445
Art-ceramics
Iparművész mázas kerámia dísz váza. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan d: 24 cm 2936058
11103
445
4600
Art-ceramics
Német iparművész geometrikus mintás díszváza mázas kerámia . Kézzel festett, jelzett, hibátlan 26 cm 2936087
11104
445
Art-ceramics
Retro kerámia fali lámpa. Mázas iparművész kerámia, Működik, hibátlan 21x21 cm 2942442
11105
445
4200
Art-ceramics
Josba vörösmázas kerámia váza, jelzéssel, hibátlan, m: 24 cm 2942440
11106
445
4200
Art-ceramics
Scheurich fehér-piros mázas váza, jelzéssel, alján kis pattanással, m: 28 cm 2942436
11107
445
4200
Art-ceramics
Retro német csorgatott kékmázas váza, jelzéssel, kopással, m: 21 cm 2942431
11108
445
4200
Art-ceramics
Retro német virágmitás váza, jelzéssel, kis kopással, m: 22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft