Eschenbach Jenő (1908-1981): cca 1930 Art deco táncosnő, mázas kerámia... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/445/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~500005/Eschenbach-Jeno-1908-1981-cca-1930-Art-deco-tancosno-mazas-keramia-falikep-mindket-oldal~II2945458
2945458
11000
445
90000
Art-ceramics
Leírás: Eschenbach Jenő (1908-1981): cca 1930 Art deco táncosnő, mázas kerámia falikép, mindkét oldalán jelzett, minimális kopottsággal, 29,5x22 cm
: karap_norbert