Porcelán Tételek száma: 342
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2923040
11347
445
6 db Hollóházi régi autókat és mozdonyokat ábrázoló retro porcelán gyermek bögre készletben. Matricás, jelzett, hibátlan m: 7,5 cm 2922861
11348
445
14000
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített, nagyméretű váza. Matricás, jelzett, minimális kopással, m: 30 cm 2943198
11349
445
2 darab Hollóházi Riolit lilás edény, korsó, kancsó, jelzéssel, mázrepedéssel, kopással, összességében szép gyűjtői állapotban, m: 10-17 cm 2937145
11350
445
Hollóházi olvasó lányok. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. terv: Káldor Aurél, m: 15 cm 2945266
11351
445
Hollóházi zsiráf, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 2943375
11353
445
Hollóházi nagy kaspó, matricás, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 2937154
11354
445
Hollóházi lovas huszár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 27x18x9 cm 2943804
11355
445
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán kép, 11,5x8,5 cm, fakeretben, 28x25 cm 2944405
11356
445
Hollóházi porcelán teáskanna, csésze és alj. Matricás, jelzett, kissé kopott, m: 5,5-15 cm, d: 10-14,5 cm 2923008
11357
445
Hollóházi virágos kávés csésze készlet. Hat személyes. Matricás, jelzett, hibátlan d:6,5 cm, m: 6,5 cm 2820210
11358
445
Hollóházi porcelán korsó. Komondor anti terror unit 1987 festéssel. Matricás, jelzett, hibátlan 17,5 cm 2923031
11359
445
Hollóházi virág mintás lábas váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 14 cm, m: 16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft