Porcelán Tételek száma: 342
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2922808
11360
445
Hollóházi Jurcsák László által tervezett hamuzó, matricás, jelzett, minimális kopásnyomokkal, d: 14 cm 2942555
11361
445
Hollóházi Jurcsák László által tervezett tál, matricás, jelzett, hibátlan, d: 24,5 cm 2943425
11362
445
Hollóházi porcelán ülő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan 21x12,5 cm 2943690
11363
445
Hollóházi? antik nyúl figura, jelzéssel, minimális kopással, m: 7 cm 2942374
11364
445
Hollóházi Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 19 cm 2944815
11365
445
Hollóházi BVSC 1980 porcelán korsó, jelzéssel, matricás, hibátlan, m: 14 cm 2808355
11366
445
Hollóházi kutya. Kézzel festett porcelán. Hibátlan. jelzett. m: 12 cm 2848785
11367
445
Hollóházi kacsa pár, jelzett, kis kopásokkal, m: 10,5 cm 2813701
11368
445
Hollóházi porcelán plakett 50 éves párttagsági évforduló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, díszdobozban d: 6 cm 2915680
11369
445
Hollóházi paradicsommadár mintás négyoldalú váza, jelzéssel, hibátlan, m: 24 cm 2915703
11370
445
Hollóházi rózsás bonbonier, matricás, jelzett, kopott, rózsa sérült m: 14 cm d: 17 cm 2945742
11371
445
Hollóházi matyó menyecske. Kézzel festett, jelzett, mázhibákkal m:25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft