Porcelán Tételek száma: 342
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2902953
11408
445
14000
39 darabos Staffordshire Myotts Country Life angol étkészlet, benne 6 krémleves tányér 6 alátéttel, 8 italos pohár, 8 leveses tányér, 6 nagytányér, 2 köretes tál, 2 pecsenyés tálca, szószkiöntő, jelzéssel, szép állapotban 2904232
11409
445
Epiag 27 darabos, 6 személyes étkészlet, matricás, virágmintás, közte leveskínáló, szószkínáló, pecsenyés tálak, kínálók, jelzéssel, szép állapotban 2754680
11410
445
Tomor Maestrich made in Holland teáskanna. Kézzel festett kínaizáló porcelán, jelzett, hibátlan, 1900-20 körül, m: 26 cm 2731433
11411
445
12 személyes süteményes készlet, matricás porcelán, kopott, jelzés nélkül. 2747425
11412
445
Angol szószos tál, jelzett, kopásokkal, fajansz, m: 17 cm 2895171
11413
445
cca 1908-1939 Thomas Bavaria Hindenburg mintás porcelán kínáló, kopással, pereménél kis pattanással, jelzéssel, d: 25 cm 2847769
11414
445
4800
Hutschenreuther bohóc. Biszkvit porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 13 cm 2847771
11415
445
5500
Hutschenreuther bohóc. Biszkvit porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 11 cm 2847764
11416
445
4800
Fabergé Firebird porcelán váza. Matricás, jelzett, hibátlan. 25 cm, 2655253
11417
445
Francia Napóleon konyakos hamutál, fajansz, kopásnyomokkal, 19x19 cm 2817018
11418
445
Harlekin bohóc jelzés nélküli kézzel festett porcelán szobor, kis lepattanással 35 cm , 2355792
11419
445
Rosenthal Weichnachtsteller 1924 - Theodor Kärner karácsonyi kiadású porcelán dísztányér. Máz alatti kék festéses, jelzett, hibátlan. / Rosenthal Christmas edition plate. Marked, flawless. d: 21,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft