Porcelán Tételek száma: 342
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2945415
11226
445
48000
ZJ Herend tigris, jelzéssel, hibátlan, h: 16 cm, m: 7 cm 2754617
11227
445
30000
Limoges manufaktúra, leveses tál alátéttel, kézzel festett porcelán, jelzett, minimális kopással, Terv: Delmotte. 47x31x30 cm 2840712
11228
445
46000
Angol fajansz étkészlet, jelzett, mázrepedésekkel. 2747429
11229
445
40000
16 részes angol Alfred Meakin, fajansz készlet, fácános motívummal, kopásokkal. 2840663
11230
445
100000
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2814241
11231
445
46000
Kínai Famille Rose nagyméretű aranyhaltartó edény, kézzel festett porcelán, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 29 cm, d: 37 cm 2729465
11232
445
14000
Bjorn Wiinblad: Aladdin és a csodalámpa, Rosenthal studio-linie kézzel festett porcelán. Németország, 1970 körül. d: 16 cm. Hibátlan.
I. Aladdin és a varázslámpa.
II. Aladin játszik az utcagyerekekkel.
III. Aladdin találkozik a varázslóval.
IV. Aladdin bebörtönözve a varázskertben.
V. A Gyűrű szelleme kirepíti Aladdint az Elvarázsolt kertből.
VI. Aladdin meglátja a gyönyörű hercegnőt.
VII. A lámpa dzsinnje megjelenik Aladdin anyjának.
VIII. Aladdin anyja gyümölcsöket hoz a szultánnak az Elvarázsolt Kertből.
IX. Aladdin lóháton lovagol, hogy bemutatkozzon a szultánnak.
X. A lámpás dzsinn kastélyt épít Aladdinnak. 2945251
11233
445
60000
Zsolnay repesztett eozin mázas váza. Jelzéssel, hibátlan, m: 33 cm. Ritka! 2936218
11234
445
120000
Zsolnay eozin és ökörvérmázas váza virág díszítéssel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 28 cm
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
2945478
11235
445
42000
Satsuma madármintás tál, Meiji-korszak, jelzéssel, kézzel festett, hibátlan, d: 15,5 cm 2935560
11236
445
38000
L&S régi art deco porcelán teás készlet. Hat személyes Aranyozott, kézzel festett, néhány kisebb lepattanással 2941477
11237
445
Sarreguemines francia rákszínű csigatál készlet. Jelzéssel, mázas fajansz, kis kopással, d: 23,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft