Porcelán Tételek száma: 342
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2942375
11456
445
Limoges Georges 2192 porcelán leveses tál. Matricás, jelzett, kopásokkal. 32x21 cm 2852378
11457
445
Régi porcelán pecsenyés tál, jelzés nélkül, kopásokkal, 37x23 cm 2779042
11458
445
2 db retro szovjet porcelán csésze, kobaltkék alapon arany mintával. Matricás, jelzett, kis kopással, m: 9 cm 2779757
11459
445
4800
Szovjet (Pesochnoe) kagyló formájú, irizáló porcelán kínáló tál. Jelzett, kis lepattanással, 25x24x13 cm 2779787
11460
445
LFZ Lomonoszov Porcelángyár: Porcelán csésze és alj. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 8 - 12 cm 2790431
11461
445
Bareuther Bavaria német porcelán reggeliző szett (csésze, alj és tányér). Matricás, jelzett, minimális kopással, d: 10 - 20 cm 2793037
11462
445
Mitológia jelenetes tortatál, jelzett, kis kopásokkal, d: 27 cm 2945706
11463
445
Hüttl Tivadar porcelán kiöntő, monogramos, m: 10 cm + nem hozzávaló, monogramos alj, d: 15 cm. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. 2916017
11464
445
Régi cseh porcelán leveses tál. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. 32x22 cm 2944343
11465
445
2 db retró csehszlovák porcelán bögre. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 8 cm 2944380
11466
445
Figurális halas bonbonier, "Gzsel" orosz porcelángyár, 1970-es évek. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 17,5x8x11,5 cm 2944355
11467
445
Wałbrzyck lengyel porcelán csésze és alj, peremén 24K aranyozással. Jelzett, minimális kopással, m: 7,5 cm, d: 15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft