Porcelán Tételek száma: 342
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2945702
11480
445
Antik kryniczai látképet és ábrázoló porcelán fürdőpohár. Matricás, jelzett, kevés kopással 14 cm 2932932
11481
445
3800
Masnis fajansz edény. Máz alatti festéssel. Jelzés nélkül, mázrepedésekkel 13x13 cm 2936032
11482
445
Kék mintás egymásra rakható porcelán só és bors tartó. Jelzés nélkül, hibátlan 15 cm 2936034
11483
445
Kék mintás egymásra rakható porcelán só és bors tartó. Jelzés nélkül, hibátlan 15 cm 2937134
11484
445
Harmonikás, doboz mulatók, zenélők. orosz porcelán Kézzel festett, jelzett, hibátlan 21x18 cm 2936828
11485
445
3800
2 db Norman Rockwell porcelán csengó. Matricás, jelzett, hibátlan 19 cm 2936813
11486
445
Cukortartó Constable festményekkel. Matricás, jelzett, hibátlan m: 15 cm 2937849
11487
445
Epiag fajansz teafőző edény három részes. a kiöntő kissé sérült össz 22 cm 2939107
11488
445
Kislány cicával, Jelzés nélküli porcelán figura. Kézzel festett, hibátlan 11 cm 2939106
11489
445
Metzler & Ortloff porcelán porcelán csizmás fiú. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm 2943817
11490
445
I. Spyropoulos, 24k arannyal díszített fedeles váza, jelzéssel, hibátlan, m: 18 cm 2829728
11491
445
Régi német steinzeug boros butella, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 1,5 L, m: 26 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft