Porcelán Tételek száma: 342
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2889794
11492
445
Heinrich Grazie porcelán pecsenyés tál, hibátlan, jelzéssel, h: 40 cm 2863217
11493
445
4800
Hutschenreuther bohóc. Biszkvit porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12 cm 2779030
11494
445
Schirnding Bavaria német porcelán csésze és alj. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 10,5 - 15 cm 2775249
11495
445
Osztrák porcelán teás csésze. Matricás, jelzett, kopással. 2686625
11496
445
Szecessziós teáscsésze, mázrepedéssel, kopásnyomokkal, jelzés nélkül. 2755624
11497
445
PM német patkó alakú bonbonier, jelzett, kopásnyomokkal, d: 8 cm 2917359
11498
445
3400
Hutschenreuther aranyozott dombormintás kínálótál, jelzéssel, kis kopással, d: 28,5 cm 2917345
11499
445
Retro üzbég kézzel festett kobaltkék porcelán kínáló, jelzett, kis kopással, d: 11,28 cm 2793845
11500
445
500
3 db skandináv dísztányér, jelzett, kopott, d: cca. 20 cm 2902745
11501
445
2200
Winterling Moszkvai olimpia porcelán dísztál, Matricás, jelzett, hibátlan 20 cm 2912453
11502
445
Meissen jelzéssel fűszerkínáló és tálka, a fűszerkínáló jelzett, kopással, d: 14 cm 2874640
11503
445
Porcelán falióra. Festett, elemmel, működik. 22x22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft