Porcelán Tételek száma: 342
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2941116
11516
445
3 darab vadászat mintás porcelán tálka, ón szerelékkel, jelzés nélkül, matricás, d: 10,5 cm 2941129
11517
445
Rosenthal cukortartó, nem hozzátartozó fedéllel, jelzéssel, hibátlan, m: 13,5 cm 2941264
11518
445
Antik barokk pár figura, mázas porcelán, jelzés nélkül, hibátlan, m: 7,5 cm 2941456
11519
445
2200
Kínaizáló rózsamintás váza, porcelán, jelzés nélkül, hibátlan, m:16,5 cm 2942546
11520
445
Semiramie irizáló mázas madárpár faágon figura, jelzéssel, kopással, m: 19,5 cm 2942701
11521
445
2 kézzel festett japán porcelán tányér, jelzéssel, kis kopással, d: 16 cm 2942824
11522
445
Barokk pár porcelán figura, jelzés nélkül, kis kopással, m: 17,5 cm 2942828
11523
445
Malom mintás porcelán dísztányér, jelzéssel, hibátlan, d: 19 cm 2942971
11524
445
Aich csehszlovákia 2 darab fűszertartó edény, jelzéssel, kopással, m: 9,5 cm 2943430
11525
445
APRO porcelán hölgy figura. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 18 cm 2943422
11526
445
Birkózó medvék, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m: 11,5 cm 2943434
11528
445
Virágszedő lány, Lomonosov jelzett orosz porcelán figura, kézzel festett, hibátlan, m:29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft