Porcelán Tételek száma: 342
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2887537
11541
445
MZ Austria kagyló alakú ékszertartó tálka, kopással, h: 15,5 cm 2847287
11542
445
Bavaria szoszié, jelzett, hibátlan, d: 17 cm 2822654
11543
445
Férfi és nő, kézzel festett, biszkvit porcelán figura, 2 db. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 12-13 cm 2686622
11544
445
4 darabos retro porcelán tétel, részben jelzett, váza, csésze, kopásnyomokkal, m: 6-20 cm 2917390
11545
445
Porcelán gyertyatartó pár lovas mintával, matricás, jelzett, kopással, m: 14,5 cm 2693788
11546
445
Haas & Czjzek virágmintás porcelán szószos tál. Matricás, jelzett, kopott, d: 20,5 cm 2936259
11547
445
3 darab aranyszélű cseh (Schlaggenwald, tejkiöntő m: 19 és cukortartó m: 15 cm) és német (Schumann Bavaria, fűszertartó) porcelán, mind jelzett, cukortartón apró repedéssel 2938954
11548
445
Meisseni porcelán tálka, jelzett, hibátlan, d: 13 cm 2824124
11549
445
100
2 részes festett, szűrős hatszögletű tálka Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 16x14 cm 2904527
11550
445
Reneszánsz zenélő pár szobor, jelzés nélkül, hibátlan, m: 20 cm 2915720
11551
445
Wallendorf virágmintás váza, matricás, jelzett, kis kopással, m: 15,5 cm 2916026
11552
445
Antik porcelán gyufatartó. Jelzés nélkül, hibátlan d: 13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft