Porcelán Tételek száma: 342
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2915994
11553
445
Porcelán kutya figura kézzel festett jelzett, hibátlan 14cm 2917241
11554
445
Historizáló porcelán bonbonier. Kézzel festett, jelzett, hibátlan / minimális kopással, 15,5x11,5x10,5 cm 2285338
11555
445
Kínai kávés készlet, 6 db csésze és alj, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal 2914454
11556
445
Hollóházi tűzmadár mintás fedeles váza, porcelán, jelzéssel, kopással, felületi tűzhibával, m: 32 cm 2914673
11557
445
Madeleine Bavaria aranyozott porcelán kínálótál, dúsan aranyozott, kis kopással, jelzett, d: 32 cm 2898793
11558
445
3200
Vier Jahreszeiten német kávés szett, jelzéssel, kopással, hiányos Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft