Porcelán Tételek száma: 342
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2941829
11238
445
cca 1912-1918 Merkelsgrun halszervírozó készlet, 8 darabos: hatalmas halas tál 63x28 cm, 6 darab tál d: 22 cm, szószos tál kanállal h: 23 cm. Nagy tálon jelzéssel, kopással, kézzel festett. CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION! 2800268
11240
445
26000
Fischer Ignác, kutyás bonbonier, kopott, minimális lepattanásokkal, jelzett, 15x10x13,5 cm cm 2943820
11241
445
Goebel kosaras lány, porcelán figura, dobozában, etikettel, jelzéssel, hibátlan, m: 10,5 cm 2944849
11242
445
Goebel virágcsokros lány, porcelán figura, jelzéssel, hibátlan, m: 10,5 cm 2871961
11243
445
Hummel / Goebel, fali váza, jelzett, fajansz, kopásokkal, m: 20 cm 2942550
11244
445
Goebel / Hummel kéményseprő kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm 2911855
11245
445
Herendi virág mintás nagy méretű porcelán lámpa. Fa talpon, réz szerelékkel m: 24 cm , teljes magasság 58 cm 2940104
11246
445
24000
Herendi modern kékvirágos váza, jelzett, hibátlan, oldalán "Legjobb PhD előadó Pannon Egyetem 2021" szitanyomott felirattal, m :23 cm 2944783
11247
445
22000
Herendi Indiai kosár mintás porcelán falióra. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, óra rész cserélendő, d: 28,5 cm 2942029
11248
445
Herendi Viktória mintás cipőcske, kézzel festett, jelzett , hibátlan, 10 cm 2937802
11249
445
Herendi porcelán virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 18 cm 2937778
11250
445
Herendi Tertia 6 db süteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft