Porcelán Tételek száma: 342
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2943102
11263
445
Herendi virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm 2935566
11264
445
Herendi Eton mintás porcelán fogpiszkáló tartók . Kézzel festett, jelzett, egyiken apró lepattanás az alján 4,6 cm 2937786
11265
445
Herendi Tertia csontos tányér. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 19x17 cm 2937773
11266
445
Herendi Tertia teás csésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 2937774
11267
445
Herendi Tertia teás csésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 2937775
11268
445
Herendi Tertia teás csésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 2937768
11269
445
Herendi Tertia teás csésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 2937769
11270
445
Herendi Tertia teás csésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 2944316
11271
445
Herendi Viktória mintás váza. Kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, m: 15,5 cm. 2944322
11272
445
Herendi macska, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m: 5,5 cm. 2945205
11273
445
Herendi madárka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopottsággal, m: 8 cm 2945211
11274
445
Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 14,5×8,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft