Porcelán Tételek száma: 342
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2937627
11287
445
60000
Zsolnay pillangó mintás mokkás készlet. Hat személyes plusz egy gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 2945328
11288
445
24000
Zsolnay bambusz intás süteményes készlet, jelzéssel, minimális kopással, tálca 41x16, d: 17,5 cm 2945237
11289
445
34000
Zsolnay eozin mázas akt szobor, jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm 2945245
11290
445
36000
Zsolnay eozin mázas váza, jelzett, mázrepedéssel, m: 29,5 cm 2945184
11291
445
28000
Zsolnay nagyméretű bogáncsmintás falitál. Kézzel festett (Pakutsné) porcelánfajansz, öttornyos jelzéssel, gyári hajszálrepedésekkel, d: 39 cm 2845841
11292
445
48000
Zsolnay pompadour kávés készlet. Hat személyes, Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2863578
11293
445
40000
Zsolnay, régi eozin mázas akt szobor, jelzett, kis mázrepedéssel, minimális mázhibával, m: 23cm 2654925
11294
445
22000
Zsolnay Pompadour mintás teás csésze 6 db, teljes, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 2862488
11295
445
15000
Zsolnay pillangó mintás lámpatest. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 33 cm 2943334
11296
445
14000
Zsolnay bohóc (tervező: Török János), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17 cm, h:15 cm 2943388
11297
445
14000
Zsolnay eozin mázas pohár női alakokkal. Jelzett, hibátlan 15,5 cm 2943105
11298
445
Zsolnay furulyázó juhász, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 26 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft