Porcelán Tételek száma: 342
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2945297
11299
445
40000
Zsolnay bambuszmintás mokkás készlet, kézzel festett, jelzett, egyik fedő sérült, egyik poháron hajszálrepedés hat személyes. 2945504
11300
445
Zsolnay leveles díszváza. Kézzel festett, jelzett (masszába nyomott jelzéssel), mázrepedésekkel, m: 20,5 cm 2945503
11301
445
11000
Zsolnay kőporcelán váza. Csurgatott kulé mázzal. Kézzel festett, jelzett, szájperemén minimális mázlepattanás. m: 16 cm, d: 10 cm 2915776
11302
445
Zsolnay agár, kézzel festett, jelzett (tervező: Markup Béla), hibátlan, m: 26 cm 2945719
11303
445
Zsolnay retró eozinmázas hamutál, jelzett, kopásokkal, karcokkal d: 12 cm 2945722
11304
445
Zsolnay eozin mázas kiöntő, lánykákkal. Jelzett, kis mázhibákkal. 16 cm 2762756
11305
445
Zsolnay furulyázó juhász, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 19 cm, h:21 cm 2790996
11306
445
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, mázhajszálrepedésekkel, m: 18 cm 2883598
11307
445
Régi Zsolnay butykos, nemesi jelenettel, jelzett, kis kopásokkal, m: 11,5 cm 2943368
11308
445
Zsolnay virágmintás porcelán, váza, jelzett, hibátlan, m: 18 cm 2943256
11309
445
5500
Zsolnay búzavirágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10,5x10,5 cm 2943155
11310
445
Zsolnay eozin mázas kút, jelzett, hibátlan 13,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft