Herendi Viktória mintás váza. Kézzel festett porcelán, jelzett, kopott... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/445/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-Viktoria-mintas-vaza-Kezzel-festett-porcelan-jelzett-kopott-m-15-5-cm~II2944316
2944316
11271
445
Kikiáltási ár:
9 000 Ft 24,32 EUR , 26,47 USD
Leírás: Herendi Viktória mintás váza. Kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, m: 15,5 cm.
: nagy_andras