Retro üzbég kézzel festett kobaltkék porcelán kínáló, jelzett, kis kop... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/445/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Retro-uzbeg-kezzel-festett-kobaltkek-porcelan-kinalo-jelzett-kis-kopassal-d-11-28-cm~II2917345
2917345
11499
445
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Retro üzbég kézzel festett kobaltkék porcelán kínáló, jelzett, kis kopással, d: 11,28 cm
: nagy_andras