Wałbrzyck lengyel porcelán csésze és alj, peremén 24K aranyozással. Je... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/445/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/WaC582brzyck-lengyel-porcelan-csesze-es-alj-peremen-24K-aranyozassal-Jelzett-minimalis-kopas~II2944355
2944355
11467
445
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,81 EUR , 11,76 USD
Leírás: Wałbrzyck lengyel porcelán csésze és alj, peremén 24K aranyozással. Jelzett, minimális kopással, m: 7,5 cm, d: 15 cm
: nagy_andras