Zsolnay retró eozinmázas hamutál, jelzett, kopásokkal, karcokkal d: 12... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/445/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Zsolnay-retro-eozinmazas-hamutal-jelzett-kopasokkal-karcokkal-d-12-cm~II2945719
2945719
11303
445
Leírás: Zsolnay retró eozinmázas hamutál, jelzett, kopásokkal, karcokkal d: 12 cm