Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 226
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2860906
10441
446
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Vöröss Tibor (1911-1999): Hvari kikötő, 1969. Filctoll, papír, jelzett, törésnyommal. 22×28 cm 2924672
10442
446
Kondor Béla (1931-1972): Ülő férfi. Rotaprint nyomat papír, 22x19 cm 2924675
10443
446
Kondor Béla (1931-1972): Háború. Rotaprint nyomat papír, 22x19 cm 2518512
10444
446
Róna K jelzéssel: Női portré. Pasztell, papír. Üvegezett fa keretben. 32×23,5 cm 2721182
10445
446
Mille jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon, falemezen. 55×43 cm 2901655
10446
446
Dóczy jelzéssel: Tájkép. Akvarell, papír. Keretben 16x23 cm 2922123
10447
446
Sajó jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, karton, fakeretben, 22×34 cm 2742404
10448
446
Poldi jelzéssel: Arckép, 1969. Ceruza, papír. Lap sarkaiban törésnyomokkal. 28,5x20,5 cm 2933143
10449
446
Szurcsik jelzéssel: Arc. Ceruza, papír, paszpartuban. 26x33 cm 2927061
10450
446
L. Cooper jelzéssel: Vadmadarak. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben 30x20 cm 2927055
10451
446
Bruce jelzéssel: Vadmadarak. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben 30x40 cm 2872796
10452
446
Barta jelzéssel: Kártyázók. Rézkarc, papír. 18x37 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft