10411.
446. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
19 000 Ft
49,22 EUR, 54,29 USD
Jelzés nélkül, feltehetően magyar festők, 1930-50 körül, össz. négy db lap (közte három kétoldalas): Női, lány és férfi portrék, közte egy női akt. Szén vagy pasztell, papír. Mindegyik sérült. 48x32 és 62x48 cm közötti méretekben.