10407.
446. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
36 000 Ft
93,26 EUR, 102,86 USD
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent?), feltehetően magyar festő, 1900 körül: Korcsolyázók. Akvarell, ceruza, papír. Hátoldalán Magyar Nemzeti Galéria sérült bírálati címkéjével (1277?/971). Üvegezett fakeretben, 40x57 cm