10538.
446. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Olvashatatlan (részben Heltai?) jelzéssel: össz. 20 db jelmezterv. Akvarell, tus, ceruza, papír, részben datált (1983) és 10 db szövetmintával, egy kivételével kartonra kasírozva. 30x43 cm (15 db) és 24x54 cm (5 db) körüli méretekben