10512.
446. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
12 000 Ft
31,09 EUR, 34,29 USD
TL jelzéssel, feltehetően XIX. sz. végén/XX. sz. elején működött festő: Vitorlások a távolban. Olaj, fa. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 11,5x18,5 cm