Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10537.
Olvashatatlan jelzéssel, 1920-40 k., feltehetően magyar alkotó, 2 db mű: Parkrészletek. Színes ceruza, papír, egyik jelzett, üvegezett fakeretben, mindkét keret hátoldalán Hoffmann Ferencz budapesti képkeretező korabeli címkéjével. 24x33 cm
10538.
Olvashatatlan (részben Heltai?) jelzéssel: össz. 20 db jelmezterv. Akvarell, tus, ceruza, papír, részben datált (1983) és 10 db szövetmintával, egy kivételével kartonra kasírozva. 30x43 cm (15 db) és 24x54 cm (5 db) körüli méretekben
10540.
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. vége/XXI. sz eleje, feltehetően görög festő: Halászbárkák. Olaj, farost. Hátoldalán címkén jelzett. 17x13 cm. Dekoratív fakeretben.
10543.
Olvashatatlan jelzéssel, magyar alkotó (Sólyom Miklós?): Jelmezterv, össz. 6 db, 1980 körül. Akvarel, tus, papír. 2 db kartonra kasírozva. Részben kissé foltos. 30x21 és 30x43 cm méretekben
10544.
Olvashatatlan jelzéssel, magyar alkotó (Mialkovszky Erzsébet?): Jelmezterv, össz. 14 db, 1980 körül. Akvarell, tus, papír. Részben jelzett. Kartonra kasírozva, részben szövetmintákkal. Részben kissé foltos. 30x21 és 30x43 cm méretekben